Laboratorium #25 Nowa Mapa Blokowa


Dzisiaj jak co wtorek ND wypuszcza Nową Mapkę Blokową. Poza mapką mamy kilka ciekawych informacji odnośnie Mistrzostw Świata Społeczności Uncharted i Patch’a 1.17.

Cóż odnośnie tej  Mapy Blokowej to ona wcale nie jest taka nowa jej twórcą jest Projektant Gry Junki Saita i jest to mapa z Pierwszego Laboratorium z Mapami Blokowymi. Dlaczego Naughty Dog zdecydowało się ponownie dać nam tę mapkę? Otóż ND uznało, że teraz zacznie wracać do niektórych już wcześniej wypuszczonych mapek, które zostały ciepło przyjęte przez społeczność. W między czasie będą mogli skupić się na dokończeniu zupełnie nowych map blokowych. Oby ten czas spożytkowali jak najlepiej.

Wraz z aktualizacją Laboratorium kończy się Double Cash Weekend i Rare Drop Treasure Event, ale spokojnie jeżeli je przegapiliście. Takie event’y jeszcze na pewno powrócą, a my natychmiast o nich was poinformujemy.

W Turnieju będzie to ostatni tydzień na zdobycie Złotych broni i Płonących elementów ubioru.

Drake Shepard organizuje specjalne Mistrzostwa Świata Społeczności Uncharted. Być może latem widzieliście na YouTube filmiki BIG2KREW z U3 w których gracze wykonywali  ćwiczenia mające naśladować Igrzyska Olimpijskie, później zorganizowano nawet Zimowe Igrzyska Olimpijskie, ale nie o tym teraz Mistrzostwa Świata Społeczności Uncharted mają być właśnie czymś takim wszystkich chętnych zapraszam  do zapoznania się z regułami tutaj

W przyszłym tygodniu ma zostać wypuszczony Patch 1.17 oraz Coś Nowego do Uncharted 3: Drake’s Deception. Z zapowiedzi wynika, że patch ma wnosić wiele zmian. Czym będzie to „coś nowego” tego niestety nie wiadomo, ale zawsze można gdybać.

Jak zapewne zauważyliście coraz więcej się dzieje wokół U3. Dlatego odwiedzajcie naszą stronę żeby uzyskać więcej informacji.

 

Źródło: www.naughtydog.com

Inne posty z kategorii