Nowa mapa do kooperacji i Flashback DLC #2

cop-op dlc
Naughty Dog zrobiło nam niespodziankę i już od jutra na polskim PS Store pojawi się nowa mapa do trybu fabularnego Cop-op U3. Owe rozszerzenie będzie kontynuowało historię w przygodzie kooperacyjnej, ale teraz w misji w Forcie z Uncharted: Drake’s Fortune.

Tym razem pokierujemy tymi złymi – Zoranem Lazarevic, Eddy’m Raja i Harry’m Flynn. Dodatkowo pojawią się nowe zestawy skinów dla trybu multi: Doughnout Skin Pack (1,99 $), Rogues Skin Pack (2,99 $) i Rogues Skin Pack 2 (2,99 $). Ponadto 22 lutego pojawi się kolejny zestaw map czyli Flashback DLC #2 w którym znajdą się mapy z U2: Plaza, Temple, Train Wreck i Village – oczywiście znów w odmiennej stylistyce. Wszystkie dodatki są dostępne za darmo dla osób, które wykupiły Fortune Hunter’s Club. Poniżej trailer dodatku do kooperacji:

Chciałbym również poinformować, że od wczoraj każdy kto włączy Uncharted 3, będzie musiał pobrać nową łatkę 1.04 do gry. Co poprawia? Usuwa błąd przy niemożności skompletowania wszystkich skarbów w trybie Przygody w kooperacji.

cop-op dlc

20 komentarzy

 1. Fayte pisze:

  no dobra, to kto się ze mną składa na hunters cluba?:P

  • plampa97 pisze:

   hunters cluba nie można mieć we dwie osoby. Próbowałem już tak z Nitro, i się nie da 😉 Na mapki można się złożyć i na skiny też. Na cluba niestety nie 😉

   • Fayte pisze:

    pff to teraz i tak taniej wyjdzie kupić to co się chce na 2 osoby:P

   • Papieros pisze:

    hmmm … to dziwna sprawa bo posiadam hunters cluba na dwie osoby i nie ma żadnych problemów przy pobieraniu nowych dodatków.
    Wiec jednak chyba się da tylko coś źle robiłeś 😉

   • robak pisze:

    Papieros ma racje hunter club da się mieć we dwie osoby. Dawniej jak można było kupować na pięciu to tak kupowali i w ten sposób się wyrypali bo jak wyszły dodatkowe mapy to tylko dwie osoby mogły ściągnąć i kto pierwszy ten lepszy.

 2. robak pisze:

  Nowego co-opa już nie mogę doczekać. A ten boss na końcu normalnie miazga 🙂 Ciekawe ile na klatę przyjmie obrażeń? A co do nowych map fajnie wygląda rozbity pociąg w wersji pustynej.

 3. Nick777 pisze:

  A czy ktoś dokładnie wie, „kiedy na PSS” pojawi się ten DLC?

 4. NoWY112 pisze:

  Siemanko wszystkim mam pytanie . Czy jak się zakupi ten ,, Fortune Hunters Club ” to te wszystkie dodatki itp.. do u3 bedą do sciągniecia za free?? yo ?? ;DD Pozdrawiam

  • Fayte pisze:

   tak, jeśli zakupisz hunters cluba dostajesz wszystkie dodatki które wyszły i które wyjdą. No i jeśli masz zamiar kupić i tak dodatki to lepiej zainwestować w FHC by zaoszczędzić 45% kasy

 5. wojti pisze:

  a ta mapa do co-op to bendzie darmowa

 6. Klon1041995 pisze:

  Ja też posiadam Fortune Hunters Club i można pobierać na dwie osoby.Działa wszystko bez zarzutów.

 7. czesioCzeslaw pisze:

  Najpierw zepsuli multi które do u2 nie ma polotu a wystarczyło usunąć błędy z 2,teraz sprzedają mapki za które już zapłaciłem kupując u1 i u2,silnik ten sam więc nie wierze że nie mogli przenieść ich do u3 za free,ale tak to jest od kasy się w dupie przewraca,przecie to u3 i tak wszyscy łykną,i jeszcze ten club…sorry nd ale na mnie nie zarobicie

 8. krulpiotrmaciej pisze:

  A kiedy może wyjść dodatek flashback #2 (mapy 2)

 9. krulpiotrmaciej pisze:

  nowa mapa do kąperacji działa tesz na hunters cluba ?

 10. Misiekkk2011 pisze:

  wie kto jak kupic hunter club w dwie osoby???

Inne posty z kategorii