Uncharted 4 na horyzoncie? [AKTUALIZACJA]

Gaham McTavish udzielający głosu i swoich ruchów w sesji motion capture postaciom Charlie’go Cutter’a i Zoran’a Lazarevic’a w serii Unchated na swoim Tweet’erze poinformował, że właśnie wraca z pierwszego dnia pracy nad nowym projektem. Czyżby to było Uncharted 4?

Wczoraj na jego tweet’erze pojawił się taki wpis:

„Dla graczy: Właśnie wróciłem z pierwszego dnia pracy nad nowym projektem trzymanym w tajemnicy, ale myślę że będzie dobrze”

 

Ten wpis oczywiście daje nam niewielką nadzieję na nowe Uncharted, ale jeden z fanów Uncharted zapytał się „Kiedy wróci Charlie Cutter?”. Aktor natychmiast odpowiedział graczowi w taki sposób:

„Fani Uncharted, będę was informował”

 

To zdanie już daje do myślenia. Nasuwa się wiele pytań. Czy to będzie Uncharted 4, a może nowe Uncharted na PlayStation Vita? Pozostaje również pytanie czy aktor będzie grał Charlie’go czy może jakąś zupełnie nową postać. Tego jeszcze nie wiemy, ale śledźcie uważnie naszą stronę w poszukiwaniu nowych informacji.

 

AKTUALIZACJA:
Arne Meyer szef PR i marketingu oraz szef wspólnoty Naughty Dog poinformował, że Graham McTavish aktualnie nie współpracuje z ND. Jednak możliwe, że McTavish współpracuje z Bend Studio> (studio odpowiedzialne za Uncharted: Złota Otchłań) nad kontynuacją serii Uncharted na PS Vita.
Nam pozostaje tylko czekać na więcej informacji od Grahama McTavisha dotyczących jego nowego projektu licząc, że będzie dotyczył on serii Uncharted oraz mieć nadzieję, że gdzieś tam w podziemiach ekipa Naughty Dog pracuje nad Uncharted 4.

Źródło: n4g.com

12 komentarzy

 1. Marian pisze:

  Dobry materiał, warty przeczytania.

 2. Nysoit pisze:

  SERCE MI STANĘŁO NA WIEŚĆ O U4!!

 3. michał pisze:

  Wkurza mnie używanie określenia „panowie” w stosunku do ND. Jakby nie patrzeć twórczynią całej serii Uncharted, wszystkich postaci, scenariuszy itp. jest kobieta Amy Hennig. Ona jest najważniejszą osobą w ND i to bez niej Uncharted nie istniałoby. Więc użycie określenia „panowie” jest krzywdzące. Ekipo uncharted.pl można zawsze użyć określenia: ekipa, załoga, pracownicy Naughty Dog a nie panowie.

 4. macius111 pisze:

  Jak wyjdzie U4 to fajnie by było jakby multi było w stylu u2. Czekam na GOTY nie kupie zwykłej jeśli wogóle sie pojawi

 5. Maciek pisze:

  Beznadziejnie, nie powinno być już więcej Uncharted, w ten sposób zepsują tylko fajną grę 🙁

 6. Zartrom pisze:

  Jestem pewny że następna część będzie miała więcej akcji.. Nie mogę się doczekać. Ta produkcja ma tendencję wzrostową i każda część jest lepsza od poprzedniej.. Czekam niecierpliwie.. xd Pozdro dla Fanówn Uncharted

 7. Adam Galwas pisze:

  czemu charlie cutter a nie nathan drejk ale na ps vita najlepiej na ps 3

 8. bartoszpl2002 pisze:

  ciekawe jak będzie z podzielonym ekranem w grze wieloosobowej UNCHARTED4 w 3 ekran był podzielony na 4 a nie na 2, poco te emblematy????
  jak gram z kolegami to się denerwujemy,czasami padem da się ciepnąć o ścianę!!!!
  DO SŁOWNIE

 9. jarek pisze:

  oczywiście rubcie UNCHARTED4 to najlepsza gra na świecie cała moja klas 5b ją lubi najlepsza dotychczas to była druga część z lazarewiczem 3 była słaba bo była krutka i wrogiem była babcia choć było fajnych scenek ale nie tak fajnych jak w U2 myślę że UNCHARTED 4 to będzie HIT będzie połączona 2 i 3 prosze zrubcie szybko tą gre dla mnie dla moich znajomych i dla świata

Inne posty z kategorii