W Laboratorium #14 nowa Mapa blokowa

Dzisiaj nadszedł kolejny wtorek, a jak  wtorek to kolejna aktualizacja Laboratorium. Jak co drugi tydzień Naughty Dog przygotowało dla nas nowiutką Mapę blokową. Mapa tak znacząco różni się od dotychczasowych, że postanowiono dać jej nawet własną nazwę.

Mapka nazywa się „Latający Potwór Spaghetti”, a jej twórcą jest Projektant Gry Kurt Margenau’s. Jest to duża mapa na której mamy wile drążków do ślizgania się, ale niekoniecznie w dół bo niektóre poprowadzą nas w górę wbrew wszelkim prawom fizyki. Na mapie możemy znaleźć takie Silne Bronie jak : RPG, T-Bolt oraz Mag 5.

Za pomocą Live Update ND dokonało kilka udoskonaleń w grze. Po pierwsze poprawiono umiejscowienie Silnych Broni na mapach w trybie Starcie Trzech Drużyn tak, aby każda z drużyn miała równe szanse na zdobycie broni. Po drugie  usunięto kilka glitch’y w grze. Od teraz gdy spróbujemy je wykorzystać zostaniemy uśmierceni.

Dodatkowo w najbliższy Wtorek ND usunie z turnieju nagrody związane z Halloween i zastąpi je jakimiś nowymi. Zapewne będą to jakieś nagrody związane ze świętem dziękczynienia w USA, które Amerykanie będą obchodzić właśnie w najbliższy Czwartek (22.11.2012r.), ale nigdy nie wiadomo co to może być.

Na koniec kilka zdjęć z mapki:

mapa blokowa u3

Źródło: www.naghtydog.com

Inne posty z kategorii