Autor Wątek: Battlefield 4!  (Przeczytany 5600 razy)

Offline Zoran Lazarevic

  • Level 21
  • *
  • Wiadomości: 422
  • Reputacja: 9
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Battlefield 4!
« dnia: Marzec 29, 2013, 11:54:30 »
Jesienią 2013 roku, na platformach PS3, x360 i PC, ukaże się BATTLEFIELD 4! Oto 17 minut gry:

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=j59W7vClDnQ" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=j59W7vClDnQ</a>

Grafika jest... niesamowita! Co prawda na PS3 będzie słabiej, ale i tak to będzie prawdopodobnie najładniejsza gra tej generacji!


PS. Tak wiem, że napisałem xbox360 z małej literki...
« Ostatnia zmiana: Marzec 29, 2013, 12:11:39 wysłana przez Zoran Lazarevic »

Offline Ted

  • Admin
  • Level *5
  • *
  • Wiadomości: 1643
  • Reputacja: 42
  • Płeć: Mężczyzna
  • Redaktor Portalu UNCHARTED.pl
    • Zobacz profil
    • Portal Uncharted.pl
Odp: Battlefield 4!
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 29, 2013, 20:42:22 »
No jestem pod dużym wrażeniem.
Widzę, że pachnie już nową generacją konsol i wszystko wskazuje na to, że BF4 mocnym akcentem zakończy obecną.
Jedyne, co mi się nie podoba i czego nie poprawili twórcy serii, to jazda samochodem...

Offline nowy118i

  • Level 21
  • *
  • Wiadomości: 369
  • Reputacja: 22
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dorastając w tym kraju trzeźwiejemy z marzeń.
    • Zobacz profil
Odp: Battlefield 4!
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 29, 2013, 20:57:36 »
Znowu ja prawie żadnej różnicy między tym a BF3 nie widzę.
Push your matches, no more rain,
Burn this fucking world today.

Offline Zoran Lazarevic

  • Level 21
  • *
  • Wiadomości: 422
  • Reputacja: 9
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Battlefield 4!
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 29, 2013, 21:50:44 »
Ciekawe dlaczego jest PEGI 18... Bardzo ciekawe...

Offline HolenderskiCysiek

  • Level 21
  • *
  • Wiadomości: 243
  • Reputacja: 11
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Battlefield 4!
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 19, 2013, 14:30:21 »
Bardzo świetnie się zapowiada :)

Offline ww200

  • Level *4
  • *
  • Wiadomości: 1479
  • Reputacja: 72
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dominus vitae necisque
    • Zobacz profil
Odp: Battlefield 4!
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 08, 2013, 13:13:21 »
Niestety miałem tą nieszczęsną przyjemność zagrania w BF4,dupy nie urywa i póki co to na PS3 wygląda żenująco.Jeśli chodzi o grafikę,to chyba współpracowali z ludźmi od SpongeBob Kanciastoporty :D .Mam nadzieję że kupię kiedyś PS4,to to coś będzie wyglądało lepiej bo na razie nie jest wstanie przebić BF3.

P.S. Jak ktoś się nie zgadza z moją opinią to zapraszam na PW,unikniesz drogi userze w ten sposób BANicji :D .

Offline zalewaja

  • Level 21
  • *
  • Wiadomości: 458
  • Reputacja: 27
  • Płeć: Mężczyzna
  • A żyć możesz tylko za to za co mógłbyś umrzeć
    • Zobacz profil
Odp: Battlefield 4!
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 08, 2013, 15:15:00 »
Również trochę pograłem : gierka zdaje się być bardziej dynamiczna, co niestety pod wpływem dużej ilości bugów, ani trochę nie umila rozgrywki. :(  Na mapie co prawda poczujemy chaos odpowiadający prawdziwej wojnie, jednak poprzez wszechobecny autoaim gra nie pozwala wybić się lepszym graczom, co przynajmniej w moim wypadku jest trochę przykre :(. Znowu pojawia się lag z którym DICE męczyło się pół roku w bf3, co jest po prostu oburzające! To samo dotyczy się dźwięku i opóźnień z tym związanych. Co do grafiki : tutaj ww się nie zgodzę : to tylko beta i zapewne to i wiele innych rzeczy zostanie naprawione. Trzymam kciuki za twórców, ponieważ wiele motywów w tej części bardzo mi się podoba.

Offline Alt

  • Admin
  • Level *5
  • *
  • Wiadomości: 1622
  • Reputacja: 75
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ojciec Dyktator
    • Zobacz profil
    • Portal Uncharted
Odp: Battlefield 4!
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 08, 2013, 15:52:27 »
(...) Co do grafiki : tutaj ww się nie zgodzę : to tylko beta i zapewne to i wiele innych rzeczy zostanie naprawione. (...)

No nie wiem Przemek... niestety gdyby obecna generacja pozwalała wycisnąć więcej z bf4 to już by to zrobili. Pamiętasz betę U3? Moim zdaniem była ciut lepsza nawet niż wersja finalna :P

Offline CINEK10

  • Hall of Fame
  • Level *5
  • *
  • Wiadomości: 1723
  • Reputacja: 43
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tylko martwi walczą uczciwie
    • Zobacz profil
Odp: Battlefield 4!
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 08, 2013, 17:25:52 »
(...) Co do grafiki : tutaj ww się nie zgodzę : to tylko beta i zapewne to i wiele innych rzeczy zostanie naprawione. (...)

No nie wiem Przemek... niestety gdyby obecna generacja pozwalała wycisnąć więcej z bf4 to już by to zrobili. Pamiętasz betę U3? Moim zdaniem była ciut lepsza nawet niż wersja finalna :P
Ciut?!  To chyba bardzo delikatne stwierdzenie. Beta U3 była ładniejsza graficznie, lepiej zbalansowana, mniej zlagowana i mniej noobska od wersji finalnej.
Wracając do tematu bety pewnie mnie zaraz wyśmiejecie, ale ona jest dla wszystkich, czy tylko dla tych co złożyli pre order?

Offline plampa97

  • Moderator
  • Level *4
  • *
  • Wiadomości: 1560
  • Reputacja: 39
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mia San Mia
    • Zobacz profil
Odp: Battlefield 4!
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 08, 2013, 18:01:58 »
Wracając do tematu bety pewnie mnie zaraz wyśmiejecie, ale ona jest dla wszystkich, czy tylko dla tych co złożyli pre order?

Dla wszystkich. Gra jest bez rewalacji. Jak dla mnie to powinno nazywać się to BF 3,5. Raczej gra fajnie się prezentuje, ale to to samo co bf3 z nowymi mapami i może coś jeszcze jest ulepszone, nie zagłębiałem się i zagrałem tylko 1 mecz. Na ps4 owszem, można kupić, ale na ps3 nie warto gdyż to to samo co bf3.

Offline ww200

  • Level *4
  • *
  • Wiadomości: 1479
  • Reputacja: 72
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dominus vitae necisque
    • Zobacz profil
Odp: Battlefield 4!
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 09, 2013, 07:34:56 »
Nie ma co się tu wykręcać zalewka wersją Beta,po to została wypuszczona żeby zachęcić zwykłego zjadacza chleba do kupna finalnej wersji.Mnie zachęcili do tego żebym tą kasę przejadł i przepił :D ,może gdyby to była Beta Battlefield 1943 vol.2 to bym się nie czepiał ale powstał Battlegniot 3/4  :D .