Autor Wątek: Harmonogram | Regulamin Sezonu 3. Ligi Unchartedomaniaka - Gramy w Uncharted 2!  (Przeczytany 19366 razy)

Offline natanek666

  • Level 21
  • *
  • Wiadomości: 680
  • Reputacja: 6
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jest jeden noob . O bardzo " suchym " nazwisku :D
    • Zobacz profil
Wszystko fajnie ale ja chcę zagrać z RZK bo z L__K już grałem  :P  :D

Offline plampa97

  • Moderator
  • Level *4
  • *
  • Wiadomości: 1560
  • Reputacja: 39
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mia San Mia
    • Zobacz profil
Wszystko fajnie ale ja chcę zagrać z RZK bo z L__K już grałem  :P  :D
Zagramy w 3. kolejce :)

Offline plampa97

  • Moderator
  • Level *4
  • *
  • Wiadomości: 1560
  • Reputacja: 39
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mia San Mia
    • Zobacz profil
Odp: Harmonogram | Regulamin Sezonu 3. Ligi Unchartedomaniaka - Gramy w Uncharted 2!
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpień 12, 2013, 10:51:26 »
Liga stoi w miejscu. Ostateczny termin rozegranie meczy i wstawienia wyników: 18.08.2013

3. kolejka grupy mistrzowskiej raczej pozostaje odwołana. Wszystko zależy od tego jak liga potoczy sięw tym tygodniu

Offline plampa97

  • Moderator
  • Level *4
  • *
  • Wiadomości: 1560
  • Reputacja: 39
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mia San Mia
    • Zobacz profil
Odp: Harmonogram | Regulamin Sezonu 3. Ligi Unchartedomaniaka - Gramy w Uncharted 2!
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpień 18, 2013, 18:52:54 »
Przyszedł czas na podsumowanie. Nie będę się zbytnio rozpisywał, jeśli dany produkt nie jest brany to po co go produkować. Z rundy finałowej został rozegrany tylko 1 mecz z czego wyniki jego nie zostały wstawione co tylko świadczy o tym jakie zainteresowanie ligą było w wakacje. Jeśli już mowa o wakacjach to cóż... Tak jak i 1. sezon, ten również w głowni został przeznie zniszczony, ale nie wierzę, że nie szło się umówić przez miesiąc nawet na jeden mecz...
Zwycięscy ligi nie ma, jest jedynie czwórka finalistów:
-Humor z Cyganami
-Honor z Dumą
-Latające Korniszony
-Reprezentacja Zawodowych Killerów
Najlepszym graczem został MaggotsPL, za dobre wyniki w lidze w Fazie Grupowej.
Muszę również wspomnieć o dwóch "dorosłych" dzieciach, które w poprzednim sezonie zgarnęły wyróżnienia, a w tym utrudniali prowadzenie ligi oraz okazali wielki szacunek do mnie za włożony czas w tą ligę. Każdy gra jak mu się podoba, a o tym świadczy styl gry Mistrza poprzedniego sezonu.
Dziękuje za uwagę, szkoda, że już się nie zobaczymy w Lidze Unchartedomaniaka, a jęśli się zobaczymy to nie pod moim szyldem.
Pozdro