Autor Wątek: Opinie o Laboratorium  (Przeczytany 24985 razy)

Offline CINEK10

  • Hall of Fame
  • Level *5
  • *
  • Wiadomości: 1723
  • Reputacja: 43
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tylko martwi walczą uczciwie
    • Zobacz profil
Opinie o Laboratorium
« dnia: Listopad 21, 2012, 09:36:46 »
Co tydzień ND aktualizuje nam Laboratorium dodając nowe tryby gry ze specjalnymi broniami  lub mapy blokowe. Jedne z nich są udane, drugie mniej, a nie które wcale. W tym wątku będziecie mogli się podzielić waszymi opiniami dotyczącymi Laboratorium. Prosiłbym aby każdy wyrażając swoją opinię o danym Laboratorium na początku wypowiedzi napisał o którym Lab'ie mówi. Żeby nowi użytkownicy w wątku mogli się odnaleźć w nim.

Poniżej daje przykład jak powinna wyglądać poprawna wypowiedź:
Laboratorium #13
Jest takie sobie po prostu na odwal dali bronie które cieszyły się największym uznaniem i zmienili tylko tryb. Mało to kreatywne, ale jak to się mówi zawsze lepsze to niż nic.

O dostępności najnowszych laboratorii oraz ich numerkach dowiecie się ze strony głównej portalu. Nie przedłużając zapraszam do wyrażania swoich opinii
« Ostatnia zmiana: Listopad 21, 2012, 09:47:36 wysłana przez CINEK10 »

Offline Sebek17

  • Level *2
  • *
  • Wiadomości: 1027
  • Reputacja: 40
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Moje gameplaye, unboxingi,poradniki na youtube
Odp: Opinie o Laboratorium
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 21, 2012, 13:23:10 »
A więc: wg.mnie mapa laboratorium 6 jest beznadziejna. nie ma w ogólne równowagi. Drużyna które zajmie górę to wygra w 99%(podobnie jak w syrii). Jest kilka broni(t-bolty,rpg i mag-nie mam pojecia gdzie jest ;D) Przeważa niestety kampa,g-male oraz Dragony.

Offline arkus16

  • Level 21
  • *
  • Wiadomości: 641
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • We or Nobody [WoN]
    • Zobacz profil
    • Survival (Bear Grylls)
Odp: Opinie o Laboratorium
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 21, 2012, 18:40:08 »
Lab 6:
Jak dla mnie mapa jest bardzo dziwna xD Gosciu ktory ja projektowal chyba niezle sie czegos wczesniej na wciagal ;D Oglonie, po czesci zgodze sie z Sebkiem ze druzyna na gorze ma wieksze szanse na wygrana ale nie az 99%!! :O Sam jak gralem (i mialem samych lamusow w teamie) to wbilem na komandosa rzucilem granat, zeskoczylem i juz bylo o jednego gracza mniej, potem wbilem z T-Boltem, tak zabili mnie ale po tym jak zabilem dwoch ziomkow i na koniec zakonczylem pieknym wejsciem na komandosa z RPG i w taki oto sposob sam (poniewaz resz idiotow sidziala caly czas na dole i dostawala z Dragonow i Gmaili w twarz albo w plecy) zajalem gore ;D Epicki styl xD A gdy ma sie dosc ogarnietych graczy w zespole to juz w ogole banalem jest wbicie sie na gore, gdyz dla gosci u gory jest prawie niemozliwe ogarniecie wszystkich drog (tych strzalek) i wtedy jak 1 na 5 sie wbije to wybije wiekszasc teamu na gorze (chyba ze bedzie ciota) xD To tyle z mojej strony ;D Ogolnie mapa (jak dla mnie) jest ciekawa i bardzo pozytywna ;)
"Always expect the unexpected" Bear Grylls


Offline natanek666

  • Level 21
  • *
  • Wiadomości: 680
  • Reputacja: 6
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jest jeden noob . O bardzo " suchym " nazwisku :D
    • Zobacz profil
Odp: Opinie o Laboratorium
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 21, 2012, 23:18:32 »
Lab 6
Ogólnie nie wiem kogo ci wyszukuje ale mi parę razy wyszukało 75 złotego dziewictwa. Normalnie grać się nie dało . Lamusy zajmują górę a po 3 sekundach jazdy na jakiejkolwiek strzałce dostajesz od 5 osób i po tobie

Offline Sebek17

  • Level *2
  • *
  • Wiadomości: 1027
  • Reputacja: 40
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Moje gameplaye, unboxingi,poradniki na youtube
Odp: Opinie o Laboratorium
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 21, 2012, 23:47:47 »
Mi podobnie wyszukuje same praktycznie 75 z 5 dziedzictwem. nie koksy ale jedak zawsze sa to zgrane 2 czy 3 osobowe teamy ktore kampia ze snajpa na gorze :-P

Offline ziomLKW

  • Level 19
  • *
  • Wiadomości: 196
  • Reputacja: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • YouTube'r :)
    • Zobacz profil
Odp: Opinie o Laboratorium
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 22, 2012, 00:23:29 »
No dobra czas na moją opinię:

The Lab : Block Mesh Map 6
Nie będę się rozpisywał za wiele , bo osoby przede mną już się słusznie wypowiedziały.
Kto weźmie górę ten wygra mecz , jeśli chodzi o bronie silne są dobrze umiejscowione.
Mój najlepszy wynik/staty z meczu to 15-3 + Furia ( więcej nie mogłem wyciągnąć ;D ).

W skali od 1 do 10 : moja ocena to 6 (ze względu na kreatywność we stworzeniu takiej mapy ;) )

Offline ww200

  • Level *4
  • *
  • Wiadomości: 1479
  • Reputacja: 72
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dominus vitae necisque
    • Zobacz profil
Odp: Opinie o Laboratorium
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 22, 2012, 08:45:13 »
To teraz kilka słów o mistrza Labolatorium :D .
Nie będę się rozpisywał o danych mapkach bo chodzi mi o wszystkie :) ,na początek pomysłodawcy tych mapek ukręcił bym łeb i nasrał w kark :D .Trzeba być sprawnym inaczej żeby stwożyć coś takiego,jeszcze na święta powinni zrobić rozgrywkę "Każdy na każdego w piłeczkach" :D .Jeśli nie mają w planach zrobienia U4,to niech nie przedłużają agonii U3.Wszyscy doskonale wiedzą że próbują opóźnić koniec tej gry,wystarczy wejść do sklepiku i popatrzeć co można kupić do U3.

Offline DUPAPA123

  • Level 21
  • *
  • Wiadomości: 779
  • Reputacja: 36
  • Płeć: Mężczyzna
  • Visca el Barça!!
    • Zobacz profil
Odp: Opinie o Laboratorium
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 22, 2012, 18:54:43 »
The Lab : Block Mesh Map 6

Mi ta mapa absolutnie sie nie podoba, za kazdym razem jak tam gram to mam na minusie staty, i gra nie ma sensu, gdyz zaraz z gory ktos do cb napier*ala i nic nie zrobic, i death. I dopiero co sie odradza, i juz dostaje strzal z Tbolta... no bez jaj ludzie ;]
« Ostatnia zmiana: Listopad 24, 2012, 10:23:45 wysłana przez DUPAPA123 »

Offline CINEK10

  • Hall of Fame
  • Level *5
  • *
  • Wiadomości: 1723
  • Reputacja: 43
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tylko martwi walczą uczciwie
    • Zobacz profil
Odp: Opinie o Laboratorium
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 22, 2012, 19:10:16 »
Laboratorium #14(block mesh map 6)

Nie mam pojęcia dlaczego narzekacie na tą mapę. Jest po prostu bombastyczna :D. Te zjeżdżalnie są ekstra wszędzie da się nimi wjechać i zjechać ;D ??? Oczywiście jest tam ta kampa, ale zagrajcie sobie tak przynajmniej raz tylko i wyłącznie dla zwały ;) Serio wtedy ta mapka jest super te zjeżdżalnie i postacie jak krzyczą jest ekstra ;D. Tylko nie można zwrać uwagi na innych graczy którzy nie wiadomo dlaczego gają tu dla statystyk i się kampią pomimo iż w Lab nie liczą się statystyki???. Jakby wszyscy grali For Fun to była by ekstra jazda na "linkach" i masa śmiechu :D Dlatego apeluję. Zagrajcie na tej mapce wyłącznie dla śmiechu i zwały, a dojrzycie jej niesamowity klimat ;)

Offline arkus16

  • Level 21
  • *
  • Wiadomości: 641
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • We or Nobody [WoN]
    • Zobacz profil
    • Survival (Bear Grylls)
Odp: Opinie o Laboratorium
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 22, 2012, 22:46:51 »
Dokladnie!! Cinek jak zwykle ma racje. Ja gram caly czas for fun, ta mapka jest dla mnie skarbem gdyz swietnie sie tu nabija "Sciagacz" (Malpi Krol) i Dlugodystansowiec (Na celowniku). To ze mi ktos nagle polamie plecy albo trafi z T-Bolta to juz mnie nie obchodzi (bo to ja najczesciej mam T-Bolta), ja sie zawsze smieje z tych ziomkow ktorzy jak uwarzaja ze nie dadza mi juz rady to skacza w nieznane i i tak mi zalicza killa ;D A ja robie wszystkich w balona i zamiast skakac w przepasc (jak jestem blisko krawedzi i ktos mnie goni) to robie przewrot, lapie sie krawedzi i gosciu ktory mnie goni z tylu nie ogarnia co Ty robisz i w tym czasie go sciagam xD Tylko dzisiaj udalo mi sie to zrobic z 6 razy xD I to nie ze sciagalem jakies cioty (pierwsze dziedzictwo, maly lvl) to tez byli doswiadczeni gracze :P Jak dla mnie na tej mapie wystarczy spryt i po prostu tak jak to powiedzial Cinek FUN 100%!!
Ja sie np. bawie tak ze wbijam na gore rzucam granat i skacze na dol i nie wazne ze spadne z mapy albo po drodze mnie zabija ;D Wazne jest to ze ja mialem kupe zabawy z przerywania im campy xD
"Always expect the unexpected" Bear Grylls


Offline ziomLKW

  • Level 19
  • *
  • Wiadomości: 196
  • Reputacja: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • YouTube'r :)
    • Zobacz profil
Odp: Opinie o Laboratorium
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 22, 2012, 23:31:10 »
*nie na temat*
Dołączam się do racji z natanka i sebka jeśli chodzi o matchmaking.
Jest teraz kompletnie do bani , ND znów miesza niepotrzebnie w algorytmach >:(.
Problem jest prosty ogólnie źle dzieli drużyny. Np: Dziś było 4 dobrych (w tym ja  :D) w matchmakingu mniejsza o ratio , a reszta to były noobki. I zajebiście podzieliło tak że 3 dobrych poszło do bohaterów , a ja w villainsach sam z noobami. I gdzie tu sprawiedliwy matchmaking i to dziś mi się zdarzyło wiele razy , nie to że narzekam przynajmniej score'y mam wysokie  :D , ale trochę powinni sprawiedliwie dzielić  ;)

Offline ziomLKW

  • Level 19
  • *
  • Wiadomości: 196
  • Reputacja: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • YouTube'r :)
    • Zobacz profil
Odp: Opinie o Laboratorium
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 25, 2012, 10:18:07 »
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=U70a5pws3mA" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=U70a5pws3mA</a>

Offline ziomLKW

  • Level 19
  • *
  • Wiadomości: 196
  • Reputacja: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • YouTube'r :)
    • Zobacz profil
Odp: Opinie o Laboratorium
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 28, 2012, 11:47:12 »
Dziś nowy lab , plunder z rpg/mag5 , brzmi bombowo  ;D.

Co o nim sądzicie ?

Offline CINEK10

  • Hall of Fame
  • Level *5
  • *
  • Wiadomości: 1723
  • Reputacja: 43
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tylko martwi walczą uczciwie
    • Zobacz profil
Odp: Opinie o Laboratorium
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 01, 2012, 21:59:14 »
Laboratorium #15:
Troszkę odświeżę temat bo widzę że lekko podupada.
Ogólnie mówiąc nie najlepiej sprawdza się ten tryb. Można na nim non stop kampić z RPG i drużyna przeciwna nawet nie zbliży się na więcej niż 3m do skarbu :-\. Także dosyć krucho tam jest no ale były już gorsze Laboratoria ;)

Offline ziomLKW

  • Level 19
  • *
  • Wiadomości: 196
  • Reputacja: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • YouTube'r :)
    • Zobacz profil
Odp: Opinie o Laboratorium
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 01, 2012, 22:07:11 »
Wkrótce nowy block mesh , będzie więcej opinii  ;D nie martw się  ;)
A co do lab'u najlepsze boostery na tego typu rozgrywkę to Beast Mode i Team Safe , polecam.  ;)

...lub jak ktoś lubi Levelować Boostery to najlepiej Explosive Shell Expert i Power Hunter ::)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 01, 2012, 22:12:03 wysłana przez ziomLKW »