Autor Wątek: [Sprzedam] Gitara elektryczna Cort CR200 + wzmacniacz Peavey Backstage + statyw  (Przeczytany 3160 razy)

Offline Harrolfo

  • Level 0
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Witam,
Mam na sprzedaż gitarę elektryczną (w bardzo dobrym stanie) Cort CR200 (za 700 zł) w kolorze czarnym z białymi elementami. Nie "pozbywałbym się" instrumentu, gdyby nie to, że pies boi się jak na nim gram. Mogę dodać na życzenie zdjęcia i próbki dźwiękowe.
Cena wzmacniacza to 130 zł. Również jest w bardzo dobrym stanie, nic mu nie dolega (jak i gitarze) i nigdy nie dolegało (jak i gitarze).
W zestawie mogę sprzedać za 800 zł + koszt wysyłki.
Wysyłka nastąpiłaby za pośrednictwem firmy kurierskiej UPS, jej koszt to 50 zł.

Kontakt:
GG: 10150704
mail: [email protected]
Wpisy w temacie
Prywatne wiadomości

Chętnie odpowiem na wszelkie pytania związane z wystawionymi przedmiotami.

Offline Ted

  • Admin
  • Level *5
  • *
  • Wiadomości: 1643
  • Reputacja: 42
  • Płeć: Mężczyzna
  • Redaktor Portalu UNCHARTED.pl
    • Zobacz profil
    • Portal Uncharted.pl
Odp: [Sprzedam] Gitara elektryczna Cort CR200 + wzmacniacz Peavey Backstage + statyw
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 17, 2012, 19:30:45 »
Z tego co widzę to fajny zestaw. :)
Nie znam się dobrze na tym, ale ostatnio kumpel sprawił sobie Ibaneza (elektryk) za 2 kafle... Robi wrażenie. :D

Offline Harrolfo

  • Level 0
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Sprzedam] Gitara elektryczna Cort CR200 + wzmacniacz Peavey Backstage + statyw
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 17, 2012, 19:38:36 »
Może też sprawisz sobie instrument? ;)

Offline Ted

  • Admin
  • Level *5
  • *
  • Wiadomości: 1643
  • Reputacja: 42
  • Płeć: Mężczyzna
  • Redaktor Portalu UNCHARTED.pl
    • Zobacz profil
    • Portal Uncharted.pl
Odp: [Sprzedam] Gitara elektryczna Cort CR200 + wzmacniacz Peavey Backstage + statyw
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 17, 2012, 19:41:52 »
Myślałem o gitarce, bo kumple mnie namawiają.... dość sporo ich jest a tylko ja nie mam gitary (miałem ale nie wiem gdzie jest teraz). :P
Teraz muszę na maturce się skupić - może przełom maja/czerwca jak nie będę miał innych wydatków (a pewnie nie) to sobie sprawię. :)