Autor Wątek: Najlepszy tekst Drake'a  (Przeczytany 34695 razy)

Offline CINEK10

  • Hall of Fame
  • Level *5
  • *
  • Wiadomości: 1723
  • Reputacja: 43
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tylko martwi walczą uczciwie
    • Zobacz profil
Odp: Najlepszy tekst Drake'a
« Odpowiedź #30 dnia: Kwiecień 16, 2012, 12:20:42 »
W U2 fajne też było tuż przed walką z Lazarevicem jak on się tam coś produkował, a Drake do niego powiedział "sorry nie jesteś w moim typie"
P.S. Oj ta oj tam, Drake nie aż tak dużo fajnych tekstów jak inni

Offline Kemi17

  • Level 10
  • *
  • Wiadomości: 100
  • Reputacja: 0
  • Zostaliście Wyflynnowani !!!!
    • Zobacz profil
Odp: Najlepszy tekst Drake'a
« Odpowiedź #31 dnia: Kwiecień 16, 2012, 19:31:57 »
Może i tak, ale the best is: Wiesz co to jest? Książka stary, jesteśmy w bibliotece

Offline Elena Fisher

  • Level 10
  • *
  • Wiadomości: 104
  • Reputacja: 15
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Najlepszy tekst Drake'a
« Odpowiedź #32 dnia: Kwiecień 25, 2012, 18:53:38 »
Może i tak, ale the best is: Wiesz co to jest? Książka stary, jesteśmy w bibliotece
Ale to było w U3, a my rozmawiamy o U2  :)

Offline Kemi17

  • Level 10
  • *
  • Wiadomości: 100
  • Reputacja: 0
  • Zostaliście Wyflynnowani !!!!
    • Zobacz profil
Odp: Najlepszy tekst Drake'a
« Odpowiedź #33 dnia: Kwiecień 28, 2012, 11:44:05 »
E tam

Offline Marchewiasta

  • Level 2
  • *
  • Wiadomości: 26
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Read between the lines - find truth.
    • Zobacz profil
    • niewolnicamysli.piszecomysle.pl
Odp: Najlepszy tekst Drake'a
« Odpowiedź #34 dnia: Grudzień 07, 2013, 15:16:33 »
Przeszłam dwójkę jakieś cztery razy i dopiero za ostatnim podejściem zrozumiałam odpowiedź Nate'a do tekstu Chloe- "Czy przypadkiem masz w przy sobie starożytny, tybetański sztylet?" Nate: "A może po prostu cieszę się na twój widok?"
Albo gdy jadą odbić Schäfera, a Nate siedzi na ciężarówce Eleny i rzuca tekst: "Hahaha! Tak jest, bydlaki! Teraz was mamy!", a z głównego samochodu wynurza się gościu z RPG i w nich strzela. Wtedy najśmieszniejsza jest  mimika twarzy Nate'a :) A zaraz potem podczas wspinaczki, gdy Drake puścił Elenę przodem:
Nate: Ładny widok.
Elena: ...Faceci.
Nate: Nie, nie, mówiłem o górach. Naprawdę.
 ;)

Offline Superdreadnought

  • Level 0
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Najlepszy tekst Drake'a
« Odpowiedź #35 dnia: Styczeń 04, 2015, 22:22:41 »
Ja wciąż pamiętam scenę,gdy trzeba uciekać przed T-90 a Nate krzyczy ,,Chyba se w kulki lecisz!",a potem ,,Czy on się schlał?".W trójce natomiast tekst ,,Nie wstawaj...proszę" gdy Drake stoi nad powalonym przeciwnikiem-mutantem.

Offline Retron Red

  • Level 0
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Uncharted is love Uncharted is life
    • Zobacz profil
Odp: Najlepszy tekst Drake'a
« Odpowiedź #36 dnia: Wrzesień 25, 2015, 20:03:44 »
Masz rację miałem beke do końca dnia
 ;D ;D ;D ;D

Offline becia0303

  • Level 1
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Kobieta
  • zapraszam chętnych do grania w U3 czekam;)
    • Zobacz profil
Odp: Najlepszy tekst Drake'a
« Odpowiedź #37 dnia: Październik 06, 2015, 10:13:34 »
Lampa - te teksty z książką i komórką w UC3 są faktycznie dobre :D w oryginale jeszcze bardzo podobała mi się scenka przy odkryciu studni w Jemenie.

Sully: Well, well, well...
Nate: Haha, cute!
Elena: What?
Nate: Because it's... well xD

Szkoda że w języku polskim nie było możliwości takiej gry słów i wszystko przetłumaczyli dosłownie :( a co do windy w dwójce, to dokładnie brzmiało tak: "pięknie, wysiadł prąd i dziewczynę uwięziło. na Boga miłego, jak za rogiem będą zombie..." pierwszy raz jak to usłyszałam, to stwierdziłam że Nate ma bardzo fajne dialogi, a dopiero po przejściu pierwszej części zrozumiałam, że jest to odniesienie do Drake's Fortune ;)

Alt - tłumaczeniem do "kitty got wet" jest właśnie "kicia zmokła", bo słyszałam :D ciekawe, że jest to jedna z najpopularniejszych kwestii jeśli chodzi o oryginalną wersję językową, a ja po polsku usłyszałam ją raptem 2 razy. Dużo częściej powtarza się "strzyżenie i golenie" ;) nie wiem czy zwróciliście uwagę, ale w trójce w 9 rozdziale jest odniesienie do "kitty got wet". Z góry wybaczcie jeśli coś poknocę, ale nie pamiętam trójki tak dobrze, jak dwójki ;) Charlie mówi coś takiego: "No nie, musimy przez to przepłynąć?" Nate: "Kotek nie lubi wody?" :D

uwielbiam ten moment jak Charlie nie chciał się zamoczyć... a najbardziej mnie bawi jak Nathan przedrzeźnia Charliego...:D:D:D

Offline becia0303

  • Level 1
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Kobieta
  • zapraszam chętnych do grania w U3 czekam;)
    • Zobacz profil
Odp: Najlepszy tekst Drake'a
« Odpowiedź #38 dnia: Październik 06, 2015, 10:44:28 »
mnie się jeszcze przypomniał tekst ale w U3 jak Drake i Sully przechodzą przez Chateau wchodzą do pokoju a Drake mówi: "Czy to  maszyna do popcornu??" ubaw na całego...:D