Autor Wątek: Najlepszy tekst Drake'a  (Przeczytany 34692 razy)

Offline Shadow Walker

  • Level 2
  • *
  • Wiadomości: 22
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • The extraordinary is in what we do, not who we are
    • Zobacz profil
Najlepszy tekst Drake'a
« dnia: Luty 02, 2012, 20:03:52 »
Podczas rozgrywki Drake niejednokrotnie wtrąci coś śmiesznego. Która z jego wypowiedzi was najbardziej rozbawiła? Moja ulubiona to:
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=0FWtOsG8uSA" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=0FWtOsG8uSA</a>

Jak już ktoś zauważył w komentach na YT nie sama linijka jest śmieszna a sposób w jaki to powiedział :)
'That's my blood... That's my blood, that's a lot of my blood...'

Offline Ted

  • Admin
  • Level *5
  • *
  • Wiadomości: 1643
  • Reputacja: 42
  • Płeć: Mężczyzna
  • Redaktor Portalu UNCHARTED.pl
    • Zobacz profil
    • Portal Uncharted.pl
Odp: Najlepszy tekst Drake'a
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 06, 2012, 19:44:54 »
 ;D dobre dobre

Offline kamila2406

  • Level 14
  • *
  • Wiadomości: 144
  • Reputacja: 4
  • Płeć: Kobieta
  • Why so serious?
    • Zobacz profil
    • Profil na Last.fm
Odp: Najlepszy tekst Drake'a
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 06, 2012, 21:00:06 »
dla mnie hitem jest słynna "kicia zmokła" ;)

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=geO8wkVg3ig" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=geO8wkVg3ig</a>

ale z kolei dzisiaj jak grałam w Among Thieves, chciałam sobie nieco urozmaicić rozgrywkę i na samym początku 6 rozdziału, przed samym hotelem, wykończyłam tego gościa z rakietą ręcznie, nie strzelałam do niego. zabrałam RPG, i gdy z tych ruin wyszło 4 czy 5 żołnierzy strzeliłam do nich z wyrzutni. Gdy oni z wrzaskiem opadali na ziemię, Drake powiedział: "I to by było na tyle!" xD po raz pierwszy usłyszałam to zdanie, a dorzucając do tego widok najemników Lazarevicia spadających bezwładnie jak laleczki, efekt był naprawdę komiczny ;D
https://www.facebook.com/pages/Epica-PL/116394391811775 -> dla fanów Epiki, lajkujcie i rozsyłajcie dalej! :D

Offline kuba_uncharted

  • Level 21
  • *
  • Wiadomości: 615
  • Reputacja: 33
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Najlepszy tekst Drake'a
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 06, 2012, 22:58:47 »
Mój ulubiony tekst to jak Drake mówi do Flynna : Hej, daj zapalniczkę dupku. I nie wiem czemu za każdym razem rozwala mnie to  ;D

Offline Ted

  • Admin
  • Level *5
  • *
  • Wiadomości: 1643
  • Reputacja: 42
  • Płeć: Mężczyzna
  • Redaktor Portalu UNCHARTED.pl
    • Zobacz profil
    • Portal Uncharted.pl
Odp: Najlepszy tekst Drake'a
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 06, 2012, 23:03:08 »
Co w tym takiego śmiesznego?  :)

Offline Alt

  • Admin
  • Level *5
  • *
  • Wiadomości: 1622
  • Reputacja: 75
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ojciec Dyktator
    • Zobacz profil
    • Portal Uncharted
Odp: Najlepszy tekst Drake'a
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 07, 2012, 02:24:10 »
dla mnie hitem jest słynna "kicia zmokła" ;)


ale z kolei dzisiaj jak grałam w Among Thieves, chciałam sobie nieco urozmaicić rozgrywkę i na samym początku 6 rozdziału, przed samym hotelem, wykończyłam tego gościa z rakietą ręcznie, nie strzelałam do niego. zabrałam RPG, i gdy z tych ruin wyszło 4 czy 5 żołnierzy strzeliłam do nich z wyrzutni. Gdy oni z wrzaskiem opadali na ziemię, Drake powiedział: "I to by było na tyle!" xD po raz pierwszy usłyszałam to zdanie, a dorzucając do tego widok najemników Lazarevicia spadających bezwładnie jak laleczki, efekt był naprawdę komiczny ;D

Kitty got wet.. ciekawe jakie jest polskie tłumaczenie tego w U2:) Podejrzewam, że zastąpili to czymś zupełnie innym.

W tej jaskini lodowej też się wtedy uśmiałem, Drake'a gadał jakby sam do samego siebie:) Zauważyliście, że w U3 nie ma zbyt wielu śmiesznych momentów? Ja chyba nie potrafię przypomnieć sobie ani jednego :/

Offline Shadow Walker

  • Level 2
  • *
  • Wiadomości: 22
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • The extraordinary is in what we do, not who we are
    • Zobacz profil
Odp: Najlepszy tekst Drake'a
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 07, 2012, 09:15:17 »
Ja się jeszcze uśmiałem jak Nate i Tenzin próbują rozwalić czołg i Drake się drze 'Tenzin RPG, RPG, what's RPG in Tibetan' xD
'That's my blood... That's my blood, that's a lot of my blood...'

Offline plampa97

  • Moderator
  • Level *4
  • *
  • Wiadomości: 1560
  • Reputacja: 39
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mia San Mia
    • Zobacz profil
Odp: Najlepszy tekst Drake'a
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 07, 2012, 14:11:33 »
Zauważyliście, że w U3 nie ma zbyt wielu śmiesznych momentów? Ja chyba nie potrafię przypomnieć sobie ani jednego :/

To Ty chyba, nie uwaznie gre przechodziłeś ;)

Ja głownie nie moge z tych dialogów:
-Nate: o Boże, wiesz co to jest?
-Charlie: to jest książka, a my jestesmy w biblitece
-Nate: to nie jest zwykła książka, wise-ass

albo:
-Nate: Ale co się  z wami działo? Nie mogliśmy się z Wami skontaktować od ponad doby.
-Charlie: A właśnie, zapomniałem doładować telefon.
-Nate: Jak to masz telefon na karte?
-Charlie: Stary, na abonamencie strasznie rżną.
-Chloe (po chili ciszy): no co komórka padła

:D

z U2 też są dobre teksty, ale obecnie ich bardzo nie pamiętam, głownie w pamięci pozostały mi: "Przyprowadziłeś dziwke to kosciła?" "Chodź tu ogromna, wielka, brzydka dziwko" Albo z tych nie smiesznych: "Dałeś się im pokonać co? To koniec twojej wyprawy, a jeśli to dopiero poczatek? Wszyscy najstraszliswsi tyrani w historii ludzkosci mieli w sobie chociażby część kamienia cinamani. Zatem czego zdoła dokonac człowiek, który posiądzie cały kamień?" - wg mnie to zdanie najbardziej kojaży mi się w U2. ;) Albo gdy Lazarević krzyczy: "To nie są negocjacje!" nie chce mi sie pisać wszystkich dialogów z drogi do Shambali, a też mi się bardzo kojaża z U2 ;) ale najbardziej kojazy mi się te zdanie Schafera ;)
« Ostatnia zmiana: Luty 07, 2012, 14:27:19 wysłana przez plampa97 »

Offline DonCerber

  • Hall of Fame
  • Level Platinium
  • *
  • Wiadomości: 2525
  • Reputacja: 39
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Najlepszy tekst Drake'a
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 07, 2012, 17:45:46 »
moj ulubiony z u3 ktory pamietam to jak Charli pokazuje na mapie symbol kogos slawnego i mowi :
oryginalny agent 007 xD kojarzy ktos ??


a z u2 to nr jesten jest :
Przysiegam, jesli za rogiem wyskocza zombie to ...
czy jakos tak ;) ale zawsze sie z tego smialem ;) bylo to w jakims rozwalonym budynku ;)

Offline Fayte

  • Level 21
  • *
  • Wiadomości: 266
  • Reputacja: 9
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Najlepszy tekst Drake'a
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 07, 2012, 19:08:16 »
aaa to było wtedy kiedy Chloe utknęła w hotelowej windzie^^. To było coś w stylu: "dziewczyna zatrzaśnięta w windzie... nie ma prądu... jeśli zza rogu wyskoczą zombie to...." :D

Offline CINEK10

  • Hall of Fame
  • Level *5
  • *
  • Wiadomości: 1723
  • Reputacja: 43
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tylko martwi walczą uczciwie
    • Zobacz profil
Odp: Najlepszy tekst Drake'a
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 07, 2012, 19:33:43 »
Ja Uwielbiam tekst Drake'a jak mówi do Flynn'a na Borneo.
Drake: Lepsze to niż biegać trzy miesiące jak kretyn po dżungli
Flynn: Ale znalazłem statki
Drake: Nie znalazłbyś nawet własnej dupy

Offline DonCerber

  • Hall of Fame
  • Level Platinium
  • *
  • Wiadomości: 2525
  • Reputacja: 39
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Najlepszy tekst Drake'a
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 07, 2012, 23:08:17 »
aaa to było wtedy kiedy Chloe utknęła w hotelowej windzie^^. To było coś w stylu: "dziewczyna zatrzaśnięta w windzie... nie ma prądu... jeśli zza rogu wyskoczą zombie to...." :D
dokladnie o to chodzi ;)
moj ulubiony tekst ktory pamietam hehe

Offline kamila2406

  • Level 14
  • *
  • Wiadomości: 144
  • Reputacja: 4
  • Płeć: Kobieta
  • Why so serious?
    • Zobacz profil
    • Profil na Last.fm
Odp: Najlepszy tekst Drake'a
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 08, 2012, 10:44:53 »
Lampa - te teksty z książką i komórką w UC3 są faktycznie dobre :D w oryginale jeszcze bardzo podobała mi się scenka przy odkryciu studni w Jemenie.

Sully: Well, well, well...
Nate: Haha, cute!
Elena: What?
Nate: Because it's... well xD

Szkoda że w języku polskim nie było możliwości takiej gry słów i wszystko przetłumaczyli dosłownie :( a co do windy w dwójce, to dokładnie brzmiało tak: "pięknie, wysiadł prąd i dziewczynę uwięziło. na Boga miłego, jak za rogiem będą zombie..." pierwszy raz jak to usłyszałam, to stwierdziłam że Nate ma bardzo fajne dialogi, a dopiero po przejściu pierwszej części zrozumiałam, że jest to odniesienie do Drake's Fortune ;)

Alt - tłumaczeniem do "kitty got wet" jest właśnie "kicia zmokła", bo słyszałam :D ciekawe, że jest to jedna z najpopularniejszych kwestii jeśli chodzi o oryginalną wersję językową, a ja po polsku usłyszałam ją raptem 2 razy. Dużo częściej powtarza się "strzyżenie i golenie" ;) nie wiem czy zwróciliście uwagę, ale w trójce w 9 rozdziale jest odniesienie do "kitty got wet". Z góry wybaczcie jeśli coś poknocę, ale nie pamiętam trójki tak dobrze, jak dwójki ;) Charlie mówi coś takiego: "No nie, musimy przez to przepłynąć?" Nate: "Kotek nie lubi wody?" :D
https://www.facebook.com/pages/Epica-PL/116394391811775 -> dla fanów Epiki, lajkujcie i rozsyłajcie dalej! :D

Offline Shadow Walker

  • Level 2
  • *
  • Wiadomości: 22
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • The extraordinary is in what we do, not who we are
    • Zobacz profil
Odp: Najlepszy tekst Drake'a
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 08, 2012, 11:41:11 »
Z tą studnią też dobre xD
'That's my blood... That's my blood, that's a lot of my blood...'

Offline el-lo

  • Level *2
  • *
  • Wiadomości: 1140
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • It's only one UNITED
    • Zobacz profil
Odp: Najlepszy tekst Drake'a
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 08, 2012, 15:40:51 »
z U2 najlepszy teks to : " pocę się jak dziwka w kościele" - " przyprowadziłeś dziwkę do kościoła?" :D
A w U3 nie było czegoś, co doprowadziłoby mnie do śmiechu ;/