Autor Wątek: Uncharted 2 - 100% - Ustawki Na Trofea  (Przeczytany 38111 razy)

Offline DonCerber

  • Hall of Fame
  • Level Platinium
  • *
  • Wiadomości: 2525
  • Reputacja: 39
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Uncharted 2 - 100% - Ustawki Na Trofea
« dnia: Listopad 30, 2011, 19:28:43 »
witam... macie odblokowane 100% gry ??
a moze chcecie miec ??
warunki :
trzeba miec DLC ;)
ktos sie pisze na ten weekend ??
sprawdzcie jakich wam trofikow brakuje (tylko z mutli ;p) i mozmemy poprobowac ;)
kwestia dogadania hehe ;)


ps. chyba na stronie glownej o u2 trofea, nie ma nic o tych nowych z dodatkow ;///// tak mi sie tylko wydaje ;)

jak by co to skopiowalem z jakiejs stronki ;)

Cytuj
SIEGE EXPANSION PACK
You Can't Break Me
Podobnie jak w poprzednim DLC będziemy się musieli zmierzyć z trybem Co-op. Ci zaprawienie w boju, którzy ukończyli wszystkie misje na poziomie trudności Hard nie mają się czego obawiać. Owszem teraz trzeba wszystkie 3 misje przejść na Crushingu ale jeśli dobrze pamiętasz każdą misję da się ją ukończyć już przy 1 podejściu. Poziom trudności Crushing odblokowujemy przechodząc jakąkolwiek misję na Hardzie.
Trudność: 7/10

Under Siege
Tryb Siege - wisienka na torcie tego dodatku. Polega na obronie punktów na mapię przed nadciągającymi falami przeciwników kontrolowanych przez konsolę. Na jednej mapię walczą 3 gracze starając się odpierać kolejne ataki na terytorium. Aby zdobyć te trofeum należy przeżyć 10 fal. Będzie coraz trudniej ale w porównaniu do trybu Survival i Gold Rush jest to banał. Nie spotakmy się tu z ciężko opancerzonymi przeciwnikami wyposażonymi w GAU co znacznie ułatwia sprawę. Należy także zauważyć, że jeśli przejmiemy punkt fala kończy się nawet jeśli przeciwnicy otaczają nas z każdej strony, gra automatycznie ich uśmierca a my zaczynamy kolejną falę na czystej mapę.
Trudność: 4/10

Speedy
10 medali First!- oto nasze zadanie. Z pewnością nie raz zdobyłeś takowy grając. Aby go zdobyć trzeba nabić 1 killa w meczu. Polecam do tego Deathmatch lub Eliminację bo te tryby trwają najkrócej więc nawet jeśli ktoś będzie szybszy od ciebie to zawsze możesz dokończyć mecz i spróbować szczęścia w następnym. Cierpliowść to jedno z łatwiejszych trophies w tym DLC więc wpadnie z czasem.
Trudność: 5/10

I'll Cover You
Tym razem potrzebujemy 50 medali Defender. Jest on jednym z najbardziej pospolitych medali w grze i wpada w ilościach hurtowych więc te trofeum to tylko kwestia czasu. Defender dostajemy za obronę kogoś z naszej drużyny zabijając gracza, który strzela w naszego kompana.
Trudność: 3/10

Fallen Angel
Próbując zdobyć ten pucharek zapewne wkurzysz wielu graczy. Mowa o 50 medalach Afterlife, które zdobywamy za zabójstwo po tym jak już nie żyjemy. Jak tego dokonać ? Jest jeden prosty sposób : kiedy dochodzi do walki w zwarciu tuż przed naszą śmiercia rzucamy przeciwnikowi na klatę granat. Biedak nie ma szans i kiedy my już gryziemy glebę po jego ataku melee on ginie od naszego granatu.
Trudność: 4/10

Not So Fast
Tutaj potrzeba trochę farta. Naszym zadaniem jest zdobyć 20 medali Shut'Em Down, którymi gra nagradza nas za zabicie przeciwnika. który ma na koncie co najmniej 5 killi pod rząd. Wniosek jest prosty - musimy trafić do gry w której po stronie przeciwnikia będzie kilku wymiataczy. Wtedy kiedy mamy okazję zabijemy takiego gostka i prawdopodbnie dostaniemy medal. Choć 20 może wydawać się sporą liczbą idzie to na prawdę szybko bo w tej chwili w U2 nie jest trudno trafić na ogarniętych graczy którzy mają wysokie levele i dobrze grają.
Trudność: 3/10

Jack of All Trades
Dosyć prosty puchar do zdobycia. Niech nazwa was nie zmyli, Triple Threat to nie to samo co Tripled. Wystarczy zabić w jednym meczu 3 osoby bronią długą (karabiny), pistoletem oraz materiałami wybuchowymi (granatmi, RPG). Do trofeum wymagane jest 15 takich medali. Radzę wbijać je na plunder gdyż mecz trwa tam 20 minut i mało kto fatyguje się by nosić skarby do skrzyń, tak więc przy odrobinie skilla i farta wbijesz 2 medale na mecz.
Trudność: 3/10

You Run, I'll Shoot
Zdecydowanie najtrudniejsze trophy z całego DLC. Może nie dorównuje trudnością dla Rapid Fire ale jest o wiele trudniejszy od Tastes Like Chicken. Chodzi o to by zdobyć 10 medali Protectorate. O co chodzi ? A o to, że aby wpadł jeden taki medal trzeba zabić 5 osób, które ranią gracza niosącego skarb. Co jest w tym wszystkim pocieszające to to, że ten co niesie skarb może zginąć i wystarczy zabić jego zabójcę aby zaliczyło nam killa do medalu. Jeśli masz zamiar robić to z przypadkowymi ludźmi to najlepiej od razu sobie odpuścić. Plunder jest tak jak już wspomniałem przy okazji trofeum powyżej wykorzystywany przez graczy jako DM 20 minutowy, więc nie oczekuj, że będziesz miał okazję kogoś ochraniać. Najlepiej zatem mieć kogoś kto będzie robił za przynętę i wtedy zabijać każdego kto zrani twojego kompana niosącego skarb.
Trudność: 8/10

Back at Ya
Najprawdopodobniej pierwsze trofeum jakie ci wpadnie. Retaliation - medali takich musisz zebrać 50, polegają one na zabiciu ostatniej osoby, która nas posłała do piachu. A sypie się ich w meczu sporo, wpadają nawet częściej niż Defendery i niech liczba niemal 10 na mecz was nie zdziwi. Tutaj również polecam Plunder aby mieć całe 20 minut na dokonywanie zemsty ;)
Trudność: 2/10

Kneel Before Z...
5 medali Put'Em Down czeka na nas do zdobycia. Pewnie w tej chwili zastanawiasz się co to w ogóle za medal. Też miałem ten problem więc śpieszę wyjaśnić. Aby zdobyć jeden taki medal, należy zabić pistoletem osobę będącą w stanie Knockdown czyli klęczącą. Do takiego stanu może doprowadzić gracza oczywiście wybuch granatu bądź innego materiału wybuchowego. W praktyce raczej nie uda ci się szybko wyciągnąć pistoletu by dopić osobę klęczącą po wybuchu twojego granatu więc polecam biegać dużo z pistoletem. Czasami okazja nadarzy się sama a ty nie będziesz musiał się bawić w wyciąganie klamki. Wpadnie szybciej niż ci się wydaje po prostu trzeba być cierpliwym i mieć dobry refleks.
Trudność: 5/10

Rock A Rhyme
Podobnie jak w przypadku Fallen Angel przygotuj się na falę obelg ze strony graczy którym przyjdzie walczyć przeciwnko tobie. Aby wpadło to jedyne srebro musimy zabić 100 razy pistoletem zwisając. Idzie szybko jeśli robimy to w Plunder a 17 takich medali na mecz to norma jeśli ktoś się do ciebie nie przyczepi. O czym mówię ? O osobach które będą nas zachodzić od tyłu bo przez całą grę poznają nasz sposób działania.
Trudność: 4/10

Offline BaRTeK_KiLLeR

  • Level 8
  • *
  • Wiadomości: 86
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Uncharted 2 - 100% - Ustawki Na Trofea
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 30, 2011, 22:17:05 »
Nie mam protektoratu ( 9 ) , grillowania ( 15 ) , potrójnych stawek ( 4 ) . Chętnie to uzupełnie ; )
Jest jedna rzecz dla , której warto żyć UNCHARTED !
I nie trzeba się myć !

Offline DonCerber

  • Hall of Fame
  • Level Platinium
  • *
  • Wiadomości: 2525
  • Reputacja: 39
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Uncharted 2 - 100% - Ustawki Na Trofea
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 01, 2011, 19:33:24 »
spokojnie ... wszyscy narazie sie jaraja u3 ;)
emocje opadna to sie ludzie znajda ;)

Offline BaRTeK_KiLLeR

  • Level 8
  • *
  • Wiadomości: 86
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Uncharted 2 - 100% - Ustawki Na Trofea
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 02, 2011, 13:57:19 »
To za pare lat zrobimy 100 % , bo zanim wsyzscy się najarają ...
Jest jedna rzecz dla , której warto żyć UNCHARTED !
I nie trzeba się myć !

Offline michalpoznan

  • Level 10
  • *
  • Wiadomości: 107
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Uncharted 2 - 100% - Ustawki Na Trofea
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 02, 2011, 19:27:34 »
zapozno wziołes sie do roboty za robienie tego na 100% trzeba było przed premiera u3moje u2 poszło na zasłuzony odpoczynek w koncu słuzyło mi przeszło 2 lata

Offline DonCerber

  • Hall of Fame
  • Level Platinium
  • *
  • Wiadomości: 2525
  • Reputacja: 39
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Uncharted 2 - 100% - Ustawki Na Trofea
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 02, 2011, 19:32:18 »
wczesniej nie mialem czasu ;) a chce zrobic 100% zeby wlasnie u2 odlozyc na dluzszy czas i zebym mial tam juz wszystko zakonczone ;)

Offline plampa97

  • Moderator
  • Level *4
  • *
  • Wiadomości: 1560
  • Reputacja: 39
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mia San Mia
    • Zobacz profil
Odp: Uncharted 2 - 100% - Ustawki Na Trofea
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 26, 2011, 15:35:12 »
Ja jestem chętny na te trofea związane z coopem z Drake's Fortune Pack: I Told You I Was Hardcore! (Przejdź wszystkie 3 mapy w trybie współpracy na hardzie), Made It (Przetrwaj fale w trybie przetrwania) i Gold Digger (Przetrwaj fale w Gorączce złota).

Offline DonCerber

  • Hall of Fame
  • Level Platinium
  • *
  • Wiadomości: 2525
  • Reputacja: 39
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Uncharted 2 - 100% - Ustawki Na Trofea
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 03, 2012, 10:40:25 »
plampa ... szukamy jeszcze jednego gracza i gramy ??
kiedy masz czas ??

Offline Alt

  • Admin
  • Level *5
  • *
  • Wiadomości: 1622
  • Reputacja: 75
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ojciec Dyktator
    • Zobacz profil
    • Portal Uncharted
Odp: Uncharted 2 - 100% - Ustawki Na Trofea
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 03, 2012, 12:18:04 »
Ja gram jeszcze:)

Offline DonCerber

  • Hall of Fame
  • Level Platinium
  • *
  • Wiadomości: 2525
  • Reputacja: 39
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Uncharted 2 - 100% - Ustawki Na Trofea
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 03, 2012, 12:36:12 »
teraz wystarczy ustalic termin ;)

Offline BaRTeK_KiLLeR

  • Level 8
  • *
  • Wiadomości: 86
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Uncharted 2 - 100% - Ustawki Na Trofea
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 03, 2012, 16:32:42 »
Brakuje mi tylko 9 protektoratów do 100 % , ja mogę grać coopa ;D
Jest jedna rzecz dla , której warto żyć UNCHARTED !
I nie trzeba się myć !

Offline plampa97

  • Moderator
  • Level *4
  • *
  • Wiadomości: 1560
  • Reputacja: 39
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mia San Mia
    • Zobacz profil
Odp: Uncharted 2 - 100% - Ustawki Na Trofea
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 03, 2012, 16:42:11 »
Made It (Przetrwaj fale w trybie przetrwania) i Gold Digger (Przetrwaj fale w Gorączce złota) - te trofea już mam.

Z Alteranem nam zostało już tylko do przejścia Sanktuarium na hardzie. Dziś wieczór? Jutro wieczór? :D

Offline DonCerber

  • Hall of Fame
  • Level Platinium
  • *
  • Wiadomości: 2525
  • Reputacja: 39
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Uncharted 2 - 100% - Ustawki Na Trofea
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 03, 2012, 17:19:13 »
no moge z wami zagrac... ja nie mam zadnych z tych plus mam jeszcze kilka zaleglych ktorych nie pamietam ;)
ale malymi kroczkami ;)
ja narazie moge co dzien do godziny hm... 19-20
plus sobota od rana do obiadu tak mysle...
w zaleznosci jak wczesnie bede wiedzial czy gramy tak sie dostosuje ;)


ps. zalety urlopu ;)

Offline plampa97

  • Moderator
  • Level *4
  • *
  • Wiadomości: 1560
  • Reputacja: 39
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mia San Mia
    • Zobacz profil
Odp: Uncharted 2 - 100% - Ustawki Na Trofea
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 03, 2012, 20:07:03 »
Dzięki za tego co-opa :) Innych trofeów nie potrzebuje, co się da to sam zrobie. Głównie potrzebowałem osób do co-opa ;)

Offline Kamil0730

  • Level 1
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Uncharted 2 SKLL, gram do lv 80
    • Zobacz profil
Odp: Uncharted 2 - 100% - Ustawki Na Trofea
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 10, 2012, 13:21:19 »
Ja mogę pomóc/pograć w u2, 100% mam od pół roku, Lv69, Hs jest
bickamil5