Autor Wątek: Uncharted 2 - 100% - Ustawki Na Trofea  (Przeczytany 38007 razy)

Offline CINEK10

  • Hall of Fame
  • Level *5
  • *
  • Wiadomości: 1723
  • Reputacja: 43
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tylko martwi walczą uczciwie
    • Zobacz profil
Odp: Uncharted 2 - 100% - Ustawki Na Trofea
« Odpowiedź #75 dnia: Luty 03, 2015, 17:59:45 »
Jeśli się nie myle, gdy gra pyta Cię czy wejść do sklepu wejdź do niego i pobierasz te 3 rzeczy. Powinny być darmowe. Dwa pakiety map z nich aktywują Ci trofea :)

Problem w tym, że nie są darmowe  :P Jednak jestem w stanie dać te (coś około) 30 zeta za wszystkie 3 dodatki tylko nie wiem jak ma doładować ten cały portfel w PSN. Karta mi nie wchodzi, właśnie chcę poczytać o tej drugiej opcji.
Wszystkie DLC były za darmo, ale z jakiś rok temu jak nie więcej. Były one w Polsce nawet dość sporo pond wyznaczoną datę "darmowości", ale w ońcu ktoś w SONY się kapnął i zdjęli :'(.
Żaby doładować PSN musisz mieć kartę Visa z płatnością internetową. Dlaczego Visa, bo bankomatowe MasterCard nie posiadają kodu zabezpieczającego. No chyba, że masz typowo kredytową kartę to wtedy wszystko jedno.
Druga możliwość to kupienie przez neta lub w jakimś Media Markt itp. Pre Paid'a PSN. Dostaniesz wtedy taki 12 cyfrowy kod, wtedy wchodzisz w PS Store --> Zrealizuj kod --> wpisujesz w rubrykę swój kod i akceptujesz. Możesz jeszcze tak zrobić bezpośrednio przy płatności, czyli jak wejdziesz w swój koszyk, przejdziesz w płatność to wtedy pojawią CI się opcje "Karta kredytowa" i "Karta Pre Paid". Wybierasz dwójkę wpisujesz kodzik i automatycznie masz doładowanie konta.

Offline Marian

  • Level 1
  • *
  • Wiadomości: 19
  • Reputacja: 1
    • Zobacz profil
Odp: Uncharted 2 - 100% - Ustawki Na Trofea
« Odpowiedź #76 dnia: Luty 03, 2015, 20:29:56 »
Wszystkie DLC były za darmo, ale z jakiś rok temu jak nie więcej. Były one w Polsce nawet dość sporo pond wyznaczoną datę "darmowości", ale w ońcu ktoś w SONY się kapnął i zdjęli :'(.
Żaby doładować PSN musisz mieć kartę Visa z płatnością internetową. Dlaczego Visa, bo bankomatowe MasterCard nie posiadają kodu zabezpieczającego. No chyba, że masz typowo kredytową kartę to wtedy wszystko jedno.
Druga możliwość to kupienie przez neta lub w jakimś Media Markt itp. Pre Paid'a PSN. Dostaniesz wtedy taki 12 cyfrowy kod, wtedy wchodzisz w PS Store --> Zrealizuj kod --> wpisujesz w rubrykę swój kod i akceptujesz. Możesz jeszcze tak zrobić bezpośrednio przy płatności, czyli jak wejdziesz w swój koszyk, przejdziesz w płatność to wtedy pojawią CI się opcje "Karta kredytowa" i "Karta Pre Paid". Wybierasz dwójkę wpisujesz kodzik i automatycznie masz doładowanie konta.

Dzięki za tak szczegółowe wyjaśnienia :) Poszperałem trochę i dowiedziałem się o tym Pre Paidzie tylko nie wiedziałem gdzie prócz neta można go dostać. Mam tylko jedno pytanie i kończę już ten offtop bo dyskusja zaczyna odchodzić od głównego tematu. Czy jak już ściągnę wszystkie wymagane DLC to do tej pory zdobyte statystki zostaną zaliczone na poczet trofeów, czy wszystko trzeba "wstrzeliwać" od nowa?

Offline CINEK10

  • Hall of Fame
  • Level *5
  • *
  • Wiadomości: 1723
  • Reputacja: 43
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tylko martwi walczą uczciwie
    • Zobacz profil
Odp: Uncharted 2 - 100% - Ustawki Na Trofea
« Odpowiedź #77 dnia: Luty 03, 2015, 22:37:53 »
Czy jak już ściągnę wszystkie wymagane DLC to do tej pory zdobyte statystki zostaną zaliczone na poczet trofeów, czy wszystko trzeba "wstrzeliwać" od nowa?
No niestety wszystkie statystyki potrzebne do zdobycia danego trofeum zaczynają być naliczane do niego dopiero od momentu zainstalowania go na konsoli. Także jeżeli masz np. 80 medali "Zaświaty" to i tak musisz wbić kolejnych 50 żeby zdobyć trofeum.

Offline Rafał Cycuu

  • Level 0
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Uncharted 2 - 100% - Ustawki Na Trofea
« Odpowiedź #78 dnia: Grudzień 25, 2016, 15:16:23 »
Hejka pytanko pomoże ktoś z trofkami multi bo dopiero zakupiłem dlc??? :D

Offline DonCerber

  • Hall of Fame
  • Level Platinium
  • *
  • Wiadomości: 2525
  • Reputacja: 39
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Uncharted 2 - 100% - Ustawki Na Trofea
« Odpowiedź #79 dnia: Grudzień 25, 2016, 21:00:09 »
co potrzebujesz ??

Offline Rafał Cycuu

  • Level 0
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Uncharted 2 - 100% - Ustawki Na Trofea
« Odpowiedź #80 dnia: Grudzień 26, 2016, 16:25:17 »
wszystko xd