Autor Wątek: blad we wczytywaniu gry  (Przeczytany 8071 razy)

Offline lisuman

  • Level 0
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
blad we wczytywaniu gry
« dnia: Luty 28, 2015, 19:23:33 »
Nie moge pokonac talbota poniewaz ostatnia platforma z fontanna nie chce spasc po za tym ataki nathana wydaja mi sie inne niz np z filmow na yt chodzi mi w sumie tylko o trofeum za przejscie gry na crushing a nie chce mi sie zaczynac gry od nowa jakies rady?

Offline plampa97

  • Moderator
  • Level *4
  • *
  • Wiadomości: 1560
  • Reputacja: 39
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mia San Mia
    • Zobacz profil
Odp: blad we wczytywaniu gry
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 28, 2015, 21:01:46 »
Hmm, a próbowałeś zacząć ostatni rozdział od nowa? Powinno pomóc a trofeum też dostaniesz :)

Offline Krzysiek85

  • Level 0
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: blad we wczytywaniu gry
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 11, 2015, 23:52:07 »
Nie chce zaczynać nowego watku, mam takie pytanie zablokowałem się za scianą  na ulicach Londynu  nie dałem rady wyleść  po chwili zginąłem i wyświetliło się :bogowie trybu wieloosobowego zgładzili cię " czy jakoś podobnie o co chodzi bo to nie pierwszy raz wyświetla się to na pomarańczowo .

Offline plampa97

  • Moderator
  • Level *4
  • *
  • Wiadomości: 1560
  • Reputacja: 39
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mia San Mia
    • Zobacz profil
Odp: blad we wczytywaniu gry
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 12, 2015, 00:54:59 »
Nie chce zaczynać nowego watku, mam takie pytanie zablokowałem się za scianą  na ulicach Londynu  nie dałem rady wyleść  po chwili zginąłem i wyświetliło się :bogowie trybu wieloosobowego zgładzili cię " czy jakoś podobnie o co chodzi bo to nie pierwszy raz wyświetla się to na pomarańczowo .

Jeśli się nie myle jest to blokada przed glitchowaniem i oszukiwaniem. Poprostu gdy się zablokowałeś gra mogła się pomylić i wychwycic próbe oszustwa więc Cię zabiła ;)