Autor Wątek: Dziedzictwo ?  (Przeczytany 29102 razy)

Offline natanek666

  • Level 21
  • *
  • Wiadomości: 680
  • Reputacja: 6
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jest jeden noob . O bardzo " suchym " nazwisku :D
    • Zobacz profil
Odp: Dziedzictwo ?
« Odpowiedź #30 dnia: Maj 06, 2012, 23:20:52 »
No dokładnie to jakaś masakra najpierw szpanują a potem wychodzą z gry  ;D Gdybym mógł cofnąć czas nierobil bym tego . to strata czasu według mnie  8)

Offline ww200

  • Level *4
  • *
  • Wiadomości: 1479
  • Reputacja: 72
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dominus vitae necisque
    • Zobacz profil
Odp: Dziedzictwo ?
« Odpowiedź #31 dnia: Maj 07, 2012, 09:25:38 »
Kiedyś takie wychodzenie z gry było modne w Killzone 3,jak komuś kiepsko szło to wychodził żeby sobie nie pogorszyć ststystyk.Problem rozwiązano w prosty sposób,co chwila jest zapisywany stan gry i teraz mało kto opuszcza grę.

Offline DeNi

  • Level 21
  • *
  • Wiadomości: 456
  • Reputacja: 12
  • Płeć: Mężczyzna
  • Eyoo PSN: deni1997
    • Zobacz profil
Odp: Dziedzictwo ?
« Odpowiedź #32 dnia: Maj 07, 2012, 21:00:39 »
te dziedzictwo to lipa. mozna wbic je grajac copa na łatwym ale nie wiem po co bo i tak nic sensownego nie daje. powinni rozdzielić copa od rywalizacji bo to jest zbyt łatwe.
A co do nazywanie innych graczy pokemonami to ostatnio sam zostałem tak nazwany bo ktoś zobaczył moje i kolegów staty a tam wiecej smierci niz zabójstw oczywiscie  mieli 5 graczy 75* i levelem tylko ze przy stanie 48-40 został tylko 1 bo reszta sie wyłączyła nie chcac sobie statystyk pogorszyć. na moim koncie gramy w 3 osoby tylko ze zona i dzieciak caly czas dostaja po tylkach a ja sam tego nieodrobie. dlatego moje staty sa słabe. tosamo do ligi u3 mnie nikt zbytnio nie chciał bo kiepski jestem ponoć . nieuwazam sie za dobrego ale radze sobie jakoś

Olewaj ich, sam mam nie mal 75lvl z *, ale gra jest dla przyjemności, więc o co chodzi? Jedni są lepsi, drudzy gorsi, a staty to tylko liczby tak? :) No kurde, czasem bywa też tak, że ktoś jest dobry, lecz trafia do nie równych zespołów, przez co ma gorsze staty, ale to dalej TYLKO LICZBY :) Mnie mogą nazywać noobkiem, słabym, mogą się ze mnie śmiać a ja mam to głęboko, gdyż gra ma dawać przyjemność :)

Offline natanek666

  • Level 21
  • *
  • Wiadomości: 680
  • Reputacja: 6
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jest jeden noob . O bardzo " suchym " nazwisku :D
    • Zobacz profil
Odp: Dziedzictwo ?
« Odpowiedź #33 dnia: Maj 08, 2012, 09:56:14 »
Deni święte słowa  :D ;D

Offline Arturinho0

  • Level 2
  • *
  • Wiadomości: 22
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Dziedzictwo ?
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwiec 08, 2012, 12:15:30 »
Są jeszczę jakieś inne minusy  dziedzictwa ,oprócz tego, że ma się mniej HP ?

Offline DonCerber

  • Hall of Fame
  • Level Platinium
  • *
  • Wiadomości: 2525
  • Reputacja: 39
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Dziedzictwo ?
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwiec 08, 2012, 12:17:18 »
ma sie mniej hp ??
tracisz wszystkie bronie odkryte za lvl i kase i jedziesz od nowa z tego co kojarzę

Offline Arturinho0

  • Level 2
  • *
  • Wiadomości: 22
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Dziedzictwo ?
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwiec 08, 2012, 12:20:27 »
W takim razie ja coś pokręciłem ; d.Przeczytałem inne posty w tym temacie i wydawało mi sie,że czym wyższe dziedzictwo, tym masz mniej Hp ; o

Offline michał

  • Level 10
  • *
  • Wiadomości: 106
  • Reputacja: 5
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Dziedzictwo ?
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwiec 08, 2012, 16:14:06 »
Powtórzę dla tych którzy jeszcze nie wiedzą czy jest legacy/dziedzictwo. Gdy osiągnie się maksymalny poziom (czyli 75) możemy użyć opcji legacy. Z powrotem wracamy do levelu 1. Gdy znowu osiągniemy level 75 znowu możemy użyć opcji legacy. Dostępne są 3 poziomy legacy. Gdy wejdziemy na 1 poziom legacy dostajemy 4 booster'y ujemne, gdy ich użyjemy dostajemy pewne utrudnienia (np. mniej życia, wolniejsze poruszanie się podczas celowania itp.) w zamian za więcej pieniędzy za każde zabicie przeciwnika. Na 2 poziome legacy dostajemy 4 kolejne takie booster'y. Na 3 legacy dostajemy maski klaunów dla złoczyńcy oraz skin Pączusiowego Talbota. Za każdym razem gdy przechodzimy na wyższy poziom legacy tracimy wszystkie nasze ciężko zarobione pieniądze, bronie wykupione oraz ulepszenia do broni, wszystkie wykupione kickback'i oraz booster'y jak również level'e danego dopalacza. Nie tracimy za to skarbów, skinów, prowokacji. Mam nadzieję, że teraz legacy będzie dla wszystkich nowych graczy jasną sprawą ;)

Jak sądzicie czy będą jeszcze nowe poziomy legacy? Bo nie wiem czy levelować booster'y czy też nie. Gdy wszystkie zrobię na złoto a ND wyda patch który wprowadzi nowe legacy to się wścieknę jeśli jeszcze raz będę musiał je levelować na nowo. :) Jak sądzicie?

“If you're gonna act like a bitch, then you're gonna die like a bitch"

Offline DeNi

  • Level 21
  • *
  • Wiadomości: 456
  • Reputacja: 12
  • Płeć: Mężczyzna
  • Eyoo PSN: deni1997
    • Zobacz profil
Odp: Dziedzictwo ?
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwiec 08, 2012, 16:16:56 »
michal nikt nie karze ci zwiększać dziedzictwa, ja tam nawet jak dodadzą ( co za pewne sie wydarzy) nie zwiększam już..

Offline michał

  • Level 10
  • *
  • Wiadomości: 106
  • Reputacja: 5
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Dziedzictwo ?
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwiec 08, 2012, 17:39:19 »
Mam nadzieję, że już nowego legacy nie będzie. Ale jeśli tak, to przejdę na wyższy poziom na pewno jeśli dodadzą jakieś nowe skórki czy coś w tym stylu.

“If you're gonna act like a bitch, then you're gonna die like a bitch"

Offline Warp

  • Level 0
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Dziedzictwo ?
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwiec 27, 2012, 00:02:31 »
To jak wbije 75lv bede mial 1 dziedzictwo potem 2,3,4 jak bedzie 5dziedzictw to bede mogl wbic 76-100?
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 27, 2012, 09:11:05 wysłana przez Warp »

Offline michał

  • Level 10
  • *
  • Wiadomości: 106
  • Reputacja: 5
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Dziedzictwo ?
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwiec 27, 2012, 09:55:11 »
To jak wbije 75lv bede mial 1 dziedzictwo potem 2,3,4 jak bedzie 5dziedzictw to bede mogl wbic 76-100?

Dziedzictwo 4 i 5 będzie dostępne dopiero po patch'u nr 1.13 Jak na razie nic nie wiadomo o tym czy na 5 poziomie legacy będzie można wbić level'e od 76 do 100. Poczekajmy aż ND ogłosi kompletną  listę zmian jakie przyniesie najnowszy patch wtedy wszystko powinno już być jasne.

“If you're gonna act like a bitch, then you're gonna die like a bitch"

Offline Elena Fisher

  • Level 10
  • *
  • Wiadomości: 104
  • Reputacja: 15
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Dziedzictwo ?
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwiec 27, 2012, 14:18:50 »
Kompletnie bez sensu...
Co też ci ludzie nie wymyślą  ;)

Offline Elena Fisher

  • Level 10
  • *
  • Wiadomości: 104
  • Reputacja: 15
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Dziedzictwo ?
« Odpowiedź #43 dnia: Lipiec 20, 2012, 13:36:20 »
No dobrze odważyłam się wreszcie :) ale szkoda, że najpierw nie kupiłam skórek bo miałam jakieś kilka milionów złotych i wszystko przepadło :( .

Offline michał

  • Level 10
  • *
  • Wiadomości: 106
  • Reputacja: 5
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Dziedzictwo ?
« Odpowiedź #44 dnia: Lipiec 20, 2012, 17:07:43 »
Dlatego zawsze przed przejściem na kolejny poziom legacy najlepiej wykupić skórki/części garderoby, prowokację i emblematy. Skoro i tak cała kasa nam przepadnie to chociaż możemy kupić jakieś fatałaszki itp.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 20, 2012, 17:10:02 wysłana przez michał »

“If you're gonna act like a bitch, then you're gonna die like a bitch"