Autor Wątek: Opłaca się kupić jeszcze Uncharted 3?  (Przeczytany 11815 razy)

Offline Oczekk

  • Level 0
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Opłaca się kupić jeszcze Uncharted 3?
« dnia: Lipiec 05, 2014, 17:25:27 »
Witam.
 Zastanawiam, się nad zakupem tej gry obecnie można ją nabyć bardzo tanio. Gra ta jest mi potrzebna tylko i wyłącznie do multi, lecz gra jest już dość stara więc czy serwery wciąż działają i będą działać? I kolejna sprawa chcieliśmy sobie z przyjacielem zagrać przez split screen, słyszałem, że trzeba coś dokupić w sklepie ps store, ile to kosztuje?

Offline Carmen

  • Level 21
  • *
  • Wiadomości: 365
  • Reputacja: 29
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Opłaca się kupić jeszcze Uncharted 3?
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 05, 2014, 19:18:40 »
Serwery działają i jak na razie nie zapowiada się, żeby je wyłączyli :P Jeśli kupisz pełną wersję gry z Network Passem (jest jeszcze opcja pobrania samego multi w wersji Free To Play), nic za split screen nie musisz dopłacać. Tylko w darmowym FTP trzeba go wykupić.
Ps. Naprawdę chcesz kupić tę świetną grę z genialną kampanią tylko dla multi? To aż smutne.

Offline Oczekk

  • Level 0
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Opłaca się kupić jeszcze Uncharted 3?
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 05, 2014, 22:46:32 »
Dzięki za odpowiedź, ale kampania w tej grze średnio mi się podoba. Jest nudnawa, dziecinna i z kiepskim humorem,  kiedyś dawno miałem od kolegi te unchartedy 2 i później chyba 3, ale grając w kampanię zawsze czułem lekkie zażenowanie poprostu nie mogłem już znieść 'tekścików' głównego bohatera. Natomiast multi było świetne i tylko to ciągnie mnie do tej gry oraz split screen byłby cudny gdy kiedyś kumpel do mnie przyjdzie i przy piwku lubimy sobie pograć w takie gierki a cod mw2 już się nam znudził.
Czyli co mogę sobie demo ściągnąć czy jak, a później split dokupić i bedzie dobre?

Offline CINEK10

  • Hall of Fame
  • Level *5
  • *
  • Wiadomości: 1723
  • Reputacja: 43
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tylko martwi walczą uczciwie
    • Zobacz profil
Odp: Opłaca się kupić jeszcze Uncharted 3?
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 06, 2014, 00:53:57 »
Nie żeby coś, ale chyba jesteś pierwszą osobą na tym forum, która uważa, że ta gra ma kiepską kampanię i dobra multi ;D
Co do Twojego pytania to tak możesz za free ściągnąć tryb MP, a potem dokupić jakby jego pełną wersję, która odblokuje Ci wbijanie wyższy lvl i tego splita.

Offline Alt

  • Admin
  • Level *5
  • *
  • Wiadomości: 1622
  • Reputacja: 75
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ojciec Dyktator
    • Zobacz profil
    • Portal Uncharted
Odp: Opłaca się kupić jeszcze Uncharted 3?
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 06, 2014, 10:12:47 »
Ja bym nie kombinował z tą wersją Free to Play. Lepiej sobie kup pudełkową wersję bo jest za grosze lub wersje cyfrową pełną na PS Store. Co do kampanii to się z tobą zgadzam, miałem podobne odczucia.

Offline ww200

  • Level *4
  • *
  • Wiadomości: 1479
  • Reputacja: 72
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dominus vitae necisque
    • Zobacz profil
Odp: Opłaca się kupić jeszcze Uncharted 3?
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 06, 2014, 12:34:35 »
Nie żeby coś, ale chyba jesteś pierwszą osobą na tym forum, która uważa, że ta gra ma kiepską kampanię i dobra multi ;D

Uwierz mi Marcinku że nie pierwszy,jest po mnie i Piotrku :D .Ze mną jest jeszcze ta różnica,że dla mnie multi też nie jest najlepsze jeśli chodzi o U3 ale nie mogę tego powiedzieć o U2 :) .

Offline CINEK10

  • Hall of Fame
  • Level *5
  • *
  • Wiadomości: 1723
  • Reputacja: 43
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tylko martwi walczą uczciwie
    • Zobacz profil
Odp: Opłaca się kupić jeszcze Uncharted 3?
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 06, 2014, 21:18:28 »
Co do kampanii to się z tobą zgadzam, miałem podobne odczucia.
Uwierz mi Marcinku że nie pierwszy,jest po mnie i Piotrku :D .Ze mną jest jeszcze ta różnica,że dla mnie multi też nie jest najlepsze jeśli chodzi o U3 ale nie mogę tego powiedzieć o U2 :) .
Człowiek myśli, że zna swoich współpracowników, a tutaj taki zong ;D

Offline Carmen

  • Level 21
  • *
  • Wiadomości: 365
  • Reputacja: 29
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Opłaca się kupić jeszcze Uncharted 3?
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 07, 2014, 10:44:50 »
Ja się zgodzę, że Drejks Disepszyn Insepszyn to najgorsza część, jak dotychczas, ale żeby multi w niej było lepsze od kampanii? :o Aż mnie ciekawią Wasze argumenty potwierdzające słuszność tego stanowiska, bo osobiście mam całkowicie odmienne zdanie, a zawsze miło jest podyskutować :D

Ps. Przy obecnej cenie pełnej wersji gry wydaje mi się, że FTP jest nieopłacalne, jeśli zamierza się wykupywać z niego różne funkcje. Więcej się zapłaci po prostu :) Tak mi się wydaje :P

Offline ww200

  • Level *4
  • *
  • Wiadomości: 1479
  • Reputacja: 72
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dominus vitae necisque
    • Zobacz profil
Odp: Opłaca się kupić jeszcze Uncharted 3?
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 07, 2014, 10:56:02 »

Offline Oczekk

  • Level 0
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Opłaca się kupić jeszcze Uncharted 3?
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 07, 2014, 11:14:19 »
Dlaczego waszym zdaniem multi w U2 jest lepsze od U3? (To chyba nie jest OT, bo to odpowiada na moje pytanie czy opłaca się mi kupić tę gre) Ja grałem pare lat temu w tą gre nie do końca pamiętam wszystkiego, ale chyba z tego co pamiętam nie moglem grając w multi w U3  kucać, albo czołgać się(?) z tego co pamiętam xd

Offline ww200

  • Level *4
  • *
  • Wiadomości: 1479
  • Reputacja: 72
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dominus vitae necisque
    • Zobacz profil
Odp: Opłaca się kupić jeszcze Uncharted 3?
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 07, 2014, 12:06:33 »
Dlaczego waszym zdaniem multi w U2 jest lepsze od U3? (To chyba nie jest OT, bo to odpowiada na moje pytanie czy opłaca się mi kupić tę gre)

Jeśli rozmawiamy o tym czy się opłaca kupić czy nie,to nie widzę tu OT ale jak zaczynamy dyskutować co jest lepsze multy czy kampania to zaczynamy powielać tematy już istniejące.
Wracając do tematu to podzielam zdanie Piotrka,kup wersję pudełkową i nie zaśmiecaj sobie dysku wersjami elektronicznymi.Jeśli masz z kim pograć w multi,pogadać,pośmiać się i napić browarka tak jak ja :D ,to bierz w ciemno U3.Dla mnie każde multi jest wporządku ale pod jednym warunkiem,muszą być znajomi i co wypić :D .

Offline Oczekk

  • Level 0
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Opłaca się kupić jeszcze Uncharted 3?
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 12, 2014, 23:22:42 »
Kupiłem za 3 dychy od jakiegoś gościa i niestety okazuje się,  że kod sieciowy jest zużyty. ..  Zakup takowego kosztuje 40zł (!). Lepiek było mi kupić nówke za 60zł.. żal.  Serio musze teraz 4 dychy dawać?

Offline DeNi

  • Level 21
  • *
  • Wiadomości: 456
  • Reputacja: 12
  • Płeć: Mężczyzna
  • Eyoo PSN: deni1997
    • Zobacz profil
Odp: Opłaca się kupić jeszcze Uncharted 3?
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 13, 2014, 11:31:55 »
Zawsze możesz sprzedać w komisie i kupić nówkę.

Offline ww200

  • Level *4
  • *
  • Wiadomości: 1479
  • Reputacja: 72
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dominus vitae necisque
    • Zobacz profil
Odp: Opłaca się kupić jeszcze Uncharted 3?
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 14, 2014, 07:21:02 »
Jeśli chcesz grać w multi to nie masz wyjścia,przepustka musi być.Teraz trafić U3 z ważną przepustką to jak trafić szóstkę w totka :D ,za długo są już używki w obrocie.

Offline mati123

  • Level 0
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Opłaca się kupić jeszcze Uncharted 3?
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 12, 2015, 14:42:52 »
Witam.
 Zastanawiam, się nad zakupem tej gry obecnie można ją nabyć bardzo tanio. Gra ta jest mi potrzebna tylko i wyłącznie do multi, lecz gra jest już dość stara więc czy serwery wciąż działają i będą działać? I kolejna sprawa chcieliśmy sobie z przyjacielem zagrać przez split screen, słyszałem, że trzeba coś dokupić w sklepie ps store, ile to kosztuje?
no raczej