Autor Wątek: uncharted trylogia na ps4  (Przeczytany 5863 razy)

Offline Herkus Monte

  • Level 8
  • *
  • Wiadomości: 82
  • Reputacja: 2
    • Zobacz profil
uncharted trylogia na ps4
« dnia: Maj 04, 2015, 17:21:56 »
słyszeliscie o tym ze maja remastera zrobic i wydac jako trylogie ? coraz wiecej osob mowi ze pod koniec wakacji bedzie. ciekawe czy to prawda. jesli tak to chyba tylko wersja z psstore a nie płytowa. na moje to bajki jakieś
nath

Offline plampa97

  • Moderator
  • Level *4
  • *
  • Wiadomości: 1560
  • Reputacja: 39
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mia San Mia
    • Zobacz profil
Odp: uncharted trylogia na ps4
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 04, 2015, 18:43:22 »
Jak dla mnie jedyne co można powiedzieć, to że taka trylogia się pojawi :P Sugerując po tym co zrobili z Jak and Dexter :) Z oficjalnej strony, żadnych potwierdzień ani terminów nie ma, więc poczekamy, zobaczymy.

Offline Alt

  • Admin
  • Level *5
  • *
  • Wiadomości: 1622
  • Reputacja: 75
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ojciec Dyktator
    • Zobacz profil
    • Portal Uncharted
Odp: uncharted trylogia na ps4
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 04, 2015, 20:47:19 »
Jeśli faktycznie pracują nad trylogią to ciekawe czy sami czy zlecili to innej firmie :) Stawiam na opcję drugą

Offline CINEK10

  • Hall of Fame
  • Level *5
  • *
  • Wiadomości: 1723
  • Reputacja: 43
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tylko martwi walczą uczciwie
    • Zobacz profil
Odp: uncharted trylogia na ps4
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 04, 2015, 23:20:50 »
Jeśli faktycznie pracują nad trylogią to ciekawe czy sami czy zlecili to innej firmie :) Stawiam na opcję drugą
Pewnie tak w końcu dosyć roboty mają z U4, przecież musieli nawet je przesunąć. No chyba, że właśnie dlatego opóźniono premierę, żeby mogli podrasować trylogię pod PS4 i przy okazji narobić więcej szumu wokół serii.Jednak osobiście to mam nadzieję, ze to ściema. Już dość tych remasterów powychodziło niech się wezmą za wydawania normalnych wersji gier, a nie że praktycznie same remastery i indyki na to PS4 są.