Autor Wątek: Zagadki fabuły (spoilery)  (Przeczytany 63860 razy)

Offline CINEK10

  • Hall of Fame
  • Level *5
  • *
  • Wiadomości: 1723
  • Reputacja: 43
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tylko martwi walczą uczciwie
    • Zobacz profil
Odp: Zagadki fabuły (spoilery)
« Odpowiedź #150 dnia: Czerwiec 17, 2012, 23:43:08 »
A o co wam chodzi z tym mężem Eleny przecież ona zarówno w U1 jak i w U2 nie miała męża. Dopiero pomiędzy U2 a U3 wyszła za Nate'a. Potem kłócąc się z nim o coś i prawdopodobnie rozwodząc

Offline natanek666

  • Level 21
  • *
  • Wiadomości: 680
  • Reputacja: 6
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jest jeden noob . O bardzo " suchym " nazwisku :D
    • Zobacz profil
Odp: Zagadki fabuły (spoilery)
« Odpowiedź #151 dnia: Czerwiec 18, 2012, 00:01:43 »
Oglądając dziś U1 po z napisami doszedłem do wniosku że im się zbytni nie przelewa .
Sully mówi : gdzie ten skarb jestem spłukany i kopie hełm .
A drake mówi że trzeba było nie grać w barach i nie zadawać się ze złymi chłopcami i dzięwczętami .

Offline DonCerber

  • Hall of Fame
  • Level Platinium
  • *
  • Wiadomości: 2525
  • Reputacja: 39
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Zagadki fabuły (spoilery)
« Odpowiedź #152 dnia: Czerwiec 18, 2012, 09:12:11 »
przecież Sullego ścigali w 1 części za długi ;) więc raczej był spłukany i uzależniony od hazardu ;)
co do męża to historię tą poruszył jeden znawca serii uncharted ;)
ale chyba dawno go nie było ;)

Offline el-lo

  • Level *2
  • *
  • Wiadomości: 1140
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • It's only one UNITED
    • Zobacz profil
Odp: Zagadki fabuły (spoilery)
« Odpowiedź #153 dnia: Czerwiec 18, 2012, 15:25:36 »
Po 1. - nie wiemy czy Drake i Elena pobrali się, nie jest to wyjaśnione choć bardzo prawdopodobne, a świadczą o tym pierścionki z u3.
Po 2. - Sully w u1 był ścigany za długi przez Romka, a wszystko się później rozwiązało samo, a poza tym zebrał sporo skarbów w uncharted 1 i się nieźle ustawił.
Po 3. - w Uncharted 2 jak Drake wychodził z więzienia, to Sully mówił: "Posmarowałem tu i ówdzie. Poszła cała Twoja kasa i sporo mojej", czyli Drake nie ma kasy, a Sully'emu coś tam zostało. Z  Shambali chyba nic nie udało im się wywieźć.
Po 4. - w U3 Sully musiał mieć duuużo kasy, w końcu kupił samolot na końcu, a takie coś nie kosztuje mało ;), szczególnie patrząc na typ samolotu, wodoloty są jednymi z droższych.

No to tyle z mojej strony ;D


Offline kuba_uncharted

  • Level 21
  • *
  • Wiadomości: 615
  • Reputacja: 33
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Zagadki fabuły (spoilery)
« Odpowiedź #154 dnia: Czerwiec 18, 2012, 17:55:15 »
Wszystko się zgadza el-lo, ale mam jedną poprawkę...
Ten samolot na końcu U3 to był ten wodolot z U1 tylko trochę chyba ponaprawiany, bo przecież Sully coś tam mówił " pamiętacie jak go zniszczyliście 4 lata temu? " coś w tym stylu...

Offline CINEK10

  • Hall of Fame
  • Level *5
  • *
  • Wiadomości: 1723
  • Reputacja: 43
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tylko martwi walczą uczciwie
    • Zobacz profil
Odp: Zagadki fabuły (spoilery)
« Odpowiedź #155 dnia: Czerwiec 18, 2012, 18:15:41 »
Nie ten samolot był ''zupełnie nowy'', a Sully tylko im tam jakoś przypomniał że jest taki sam model jak ten który zniszczyli 4 lata temu

Offline el-lo

  • Level *2
  • *
  • Wiadomości: 1140
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • It's only one UNITED
    • Zobacz profil
Odp: Zagadki fabuły (spoilery)
« Odpowiedź #156 dnia: Czerwiec 18, 2012, 18:51:03 »
Nie ten samolot był ''zupełnie nowy'', a Sully tylko im tam jakoś przypomniał że jest taki sam model jak ten który zniszczyli 4 lata temu

Dokładnie, bo ze starego były zrobione pułapki na wyspie ;)


Offline Nate

  • Level 7
  • *
  • Wiadomości: 71
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Zemsta to prawdziwa s*ka" - Nathan Drake
    • Zobacz profil
Odp: Zagadki fabuły (spoilery)
« Odpowiedź #157 dnia: Lipiec 21, 2012, 13:40:32 »
Sorki, że poprawiam ale to nie byl wodolot tylko hydroplan. Wodolot to typ motorówki, która przy większej prędkości podnosi przód i wygląda jakby leciała po wodzie. ;)
"Zemsta to prawdziwa s*ka" - Nathan Drake

Offline Kemi17

  • Level 10
  • *
  • Wiadomości: 100
  • Reputacja: 0
  • Zostaliście Wyflynnowani !!!!
    • Zobacz profil
Odp: Zagadki fabuły (spoilery)
« Odpowiedź #158 dnia: Lipiec 25, 2012, 15:04:23 »
Mam jeszcze jedno pytanie odnośnie nazwiska naszego Nathana. Czy on nie miał żadnych papierów z nazwiskiem? Przecież wstęp w Londynie, Talbot wyraźnie mówi: "Panie Sullivan i Panie Drake"
:))

Offline nowy118i

  • Level 21
  • *
  • Wiadomości: 369
  • Reputacja: 22
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dorastając w tym kraju trzeźwiejemy z marzeń.
    • Zobacz profil
Odp: Zagadki fabuły (spoilery)
« Odpowiedź #159 dnia: Lipiec 25, 2012, 15:09:09 »
Papiery mógł sobie wyrobić jakie chciał za dzieciaka. Talbot powiedział Panie Sullivan i Panie "Drake" z "przekonsem" wymówił Drake więc raczej coś tam wiedział(opieram się o polski dubbing).
Push your matches, no more rain,
Burn this fucking world today.

Offline DeNi

  • Level 21
  • *
  • Wiadomości: 456
  • Reputacja: 12
  • Płeć: Mężczyzna
  • Eyoo PSN: deni1997
    • Zobacz profil
Odp: Zagadki fabuły (spoilery)
« Odpowiedź #160 dnia: Lipiec 28, 2012, 21:03:25 »
Ej, zaraz, w końcu oni się umówili, więc raczej poznać się już musieli.

Offline Kemi17

  • Level 10
  • *
  • Wiadomości: 100
  • Reputacja: 0
  • Zostaliście Wyflynnowani !!!!
    • Zobacz profil
Odp: Zagadki fabuły (spoilery)
« Odpowiedź #161 dnia: Lipiec 30, 2012, 12:42:02 »
no nie wiem, ten wątek Drake'a i Eleny jest trochę zagmatwany nie sądzicie ???

Offline Aweliox

  • Level 0
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: 1
    • Zobacz profil
Odp: Zagadki fabuły (spoilery)
« Odpowiedź #162 dnia: Grudzień 20, 2012, 12:14:11 »
Po 1. - nie wiemy czy Drake i Elena pobrali się, nie jest to wyjaśnione choć bardzo prawdopodobne, a świadczą o tym pierścionki z u3.
Po 2. - Sully w u1 był ścigany za długi przez Romka, a wszystko się później rozwiązało samo, a poza tym zebrał sporo skarbów w uncharted 1 i się nieźle ustawił.
Po 3. - w Uncharted 2 jak Drake wychodził z więzienia, to Sully mówił: "Posmarowałem tu i ówdzie. Poszła cała Twoja kasa i sporo mojej", czyli Drake nie ma kasy, a Sully'emu coś tam zostało. Z  Shambali chyba nic nie udało im się wywieźć.
Po 4. - w U3 Sully musiał mieć duuużo kasy, w końcu kupił samolot na końcu, a takie coś nie kosztuje mało ;), szczególnie patrząc na typ samolotu, wodoloty są jednymi z droższych.

No to tyle z mojej strony ;D
Udzielę się do pytania 4 także nie wiem dlaczego bo, Sully za rozwiązanie zadań nie mógł dostać pieniędzy bo Nathan robił to nielegalnie jak wychodzi z gry i z książeczki U3. W U2 z Chloe gdzieś pojechali może zarobić? to tyle z mojej strony pozdrawiam
Aweliox

Offline DonCerber

  • Hall of Fame
  • Level Platinium
  • *
  • Wiadomości: 2525
  • Reputacja: 39
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Zagadki fabuły (spoilery)
« Odpowiedź #163 dnia: Grudzień 21, 2012, 10:41:56 »
może samolot tylko wynajął ?? a poza tym przecież podczas wszystkich 3 części gry zbieramy skarby prawda ?
w każdej jest ich chyba 101, reasumując mamy 303 rzadkich przedmiotów ;) teraz tylko znaleźć kolekcjonerów i wyruszamy w kolejną przygodę;)

Offline Carmen

  • Level 21
  • *
  • Wiadomości: 365
  • Reputacja: 29
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Zagadki fabuły (spoilery)
« Odpowiedź #164 dnia: Styczeń 06, 2013, 16:10:02 »
Jak widzę, wątek Eleny i Nathana nadal nie jest wyjaśniony. :d Mnie samą to zastanawia, bo skoro przeskok miedzy pierwszą, a trzecią częścią to cztery lata, no to powiedzmy, że między drugą a trzecią może być tak półtora, może dwa lata.
Po pierwsze, mam jedno pytanie, bo nie grałam w U1 - w jakim świetle pozostawiony jest związek Eleny i Nate'a pod koniec? Bo część druga zaczyna się paringiem Drake'a i Chloe, a kończy się pojednaniem  wcześniejszej pary. W trzeciej zaś znowu są oddzielnie i możemy się tylko domyślać, co się działo, ale moim zdaniem to trochę bez sensu.  I dość naciągane. Jak już się robi wątek romantyczny, to trzeba się przyłożyć.
Pod koniec U3 znowu się pogodzili i w sumie zastanawiam się, czy to nie jest już koniec serii... Jak tak to od razu mogę powiedzieć, że trochę to spartaczyli. Lecz jeśli ma być U4, to ciekawa jestem, co wykombinują...
 
Z Chloe jest jeszcze bardziej pogmatwana sytuacja :D Flynn, Drake, teoria z Charlie'em... Btw. zagadką jest, czy pod koniec U2 Sully ją znalazł i jak to się potoczyło... Frazer wybredna chyba nie jest. xD

Po drugie, o co chodziło z tą kartą, którą wyciągnęli z kieszeni Cuttera po tym, jak złamał nogę? Jeśli było to wyjaśnione w tym temacie, to mi najwyraźniej umknęło, a nurtuje mnie to pytanie.

Po trzecie, myślę, że dziedzictwo Nathana jednak jest prawdziwe. Nie pasuje mi do Uncharted takie drastyczne podsumowanie ich przygód. Za okrutne dla Nate'a, moim zdaniem. ;)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 22, 2013, 15:58:29 wysłana przez Carmen 忍者 »