Autor Wątek: Błędy i uwagi do U4 czyli "Co mnie wkurza"  (Przeczytany 3376 razy)

Offline nikita8

  • Level 5
  • *
  • Wiadomości: 57
  • Reputacja: 5
  • Płeć: Kobieta
  • Freedom is just another word4nothing left to lose
    • Zobacz profil
Błędy i uwagi do U4 czyli "Co mnie wkurza"
« dnia: Czerwiec 06, 2016, 11:01:48 »
Jak zwykle ND nie ustrzegli się błędów. Im dłużej gram tym bardziej pewne rzeczy mnie wkurzają. Może są to drobiazgi, ale gdy się ginie po raz setny, a sąsiedzi każą mi się zamknąć bo dzieci słuchają, to coś w człowieku pęka :P
- walka wręcz kończąca się "remisem" czyli obaj zawodnicy padają...
- pociski przechodzące przez ściany/skały/inne dekoracje

Czy tego naprawdę nie da się wreszcie dopracować?

Za to znów do plusów zaliczę kooperację - ewidentnie widać, że albo się gra drużyną albo się przegrywa. I tu mnie wkurza, że tak wiele osób tego nie potrafi zrozumieć. Niektórzy specjalnie unikają uzdrawiania, nie rozumiejąc, że to nie jest tylko akt koleżeństwa, ale także często kwestia wygranej lub przegranej.

W grze rankingowej wkurza mnie dobór drużyn. Skoro na początku rozgrywki pojawia się napis "Faworytem pojedynku jest drużyna przeciwna" i ostatecznie kończymy z wynikiem 40:12 to widocznie można było jakoś inaczej rozdzielić grupy żeby była w miarę wyrównana gra. Irytuje to tym bardziej, że nie można (albo ja tego nie znalazłam) przed meczem sprawdzić z kim tak naprawdę gram (nie ma rankingów).

No i oczywiście nie mogę pominąć tego braku rankingów, prestiżów, itp - jak zwał tak zwał. W tej chwili mam odblokowaną większość broni. Jeszcze miesiąc i pozostanie gra dla samej gry + czekanie na jakieś aktualizacje.
Nie wykorzystali potencjału gry niestety, a był on ogromny. To chyba boli najbardziej. Niby jest fajnie, ale trochę się czuję jakbym grała w jakąś wersję testową a nie pełną grę.
Przegrać to żaden wstyd - powiedział frajer, który miał szansę wygrać.