Autor Wątek: Uncharted 4 - Rozdział 18 - błąd z Postacią (błagam pomóżcie!)  (Przeczytany 4512 razy)

Offline Tid3lowsky

  • Level 0
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Witam. Grałem w Uncharted 4 byłem w rozdziale 18 i wtedy moja postać się zepsuła. Skradałem się i wszedłem wyżej tam była długa trawa chciałem się ukryć, ale mnie zabili nagle odrodziłem się w tej trawie ale połowa postaci była w ziemi wydawało się jak by pływała, kamera przemieszczała się z góry na dół, a Nate drgał i znikał, i się pojawiał. Nic nie mogłem zrobić przeciwnicy mnie cały czas zabijali. Próbowałem wszystkiego, lecz nie pomogło. Błagam pomóżcie!!!

Offline plampa97

  • Moderator
  • Level *4
  • *
  • Wiadomości: 1560
  • Reputacja: 39
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mia San Mia
    • Zobacz profil
Odp: Uncharted 4 - Rozdział 18 - błąd z Postacią (błagam pomóżcie!)
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 27, 2016, 15:12:29 »
Próbowałeś też zacząć rozdział od nowa? Jeśli nie to spróbuj, bo nie widzę innej możliwości by to rozwiązać

Offline Tid3lowsky

  • Level 0
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Uncharted 4 - Rozdział 18 - błąd z Postacią (błagam pomóżcie!)
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 30, 2016, 15:34:56 »
Dzięki ;D

Offline levrone91

  • Level 0
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Uncharted 4 - Rozdział 18 - błąd z Postacią (błagam pomóżcie!)
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 12, 2016, 10:34:27 »
Witam.

Ja mam problem pod koniec rozdzialu 15 gdy walczy nathan i sam z kobieta, gdy wyrzuca mnie przez okno ta laska, wspinam sie po belkach na prawa strone sciany ale nie pojawia sie ikona zebym zarzucil hak na belke, probowalem sie wyhylac jak tylko moge i zaczynac gre od nowa i nic.... ma ktos jakis pomysl moze cos zle robie? choc po 15 rozdzialach zdaje sie ze umiem rzucac hakiem..

Pozdrawiam