Co dalej z filmem Uncharted?

Jak wiecie od 2007 roku Sony Pictures ma w planach wydanie filmu na podstawie serii gier Uncharted. Reżyserzy i scenarzyści zmieniali się jak w kalejdoskopie, a ostatnio w ogóle ucichło o filmie. Wczoraj IGN przeprowadziło wywiad z Sethem Rogerem i Evanem Goldbergiem. Co takiego ciekawego padło z ich ust odnośnie filmu Uncharted?

Serwis IGN przeprowadzał z owymi panami wywiad na temat ich najnowszego dzieła „This Is The End”. W wywiadzie Seth Rogen przyznał, że Naughty Dog prosiło wielokrotnie jego i Evana Goldberga o napisanie skryptu do filmu Uncharted. Jednak obaj za każdym razem odmawiali deweloperowi. Natomiast Goldberg uargumentował swoją odmowę tymi słowami:

 

„To będzie po prostu kolejny Indiana Jones”

W swoich dalszych komentarzach dopowiedział jeszcze:

 

„Byłoby niesamowicie, gdyby udało nam się zrobić to tak żeby nie był to Indiana Jones”

Cóż z tego można by wywnioskować, że panowie pomimo odmówieniu ND wciąż zastanawiają się nad tą produkcją.
Dla przypomnienia z ostatnich znanych wiadomości za scenariusz odpowiedzialni mają być Marianne i Cormac Wibberley. Twórcy scenariusza między innymi do Skarbu Narodów, czyli produkcji o bardzo podobnej tematyce.
Jak myślicie, czy produkcja filmu w końcu dojdzie do skutku?
Źródło: uk.ign.com

4 komentarze

 1. Piotr pisze:

  Według mnie ten film nigdy nie powstanie lub będzie robiony na szybko 🙂

 2. Tomek kowalczyk pisze:

  Mam nadzieje że kiedyś wyjdzie ale nie jestem pewny

 3. Dominika pisze:

  Obawiam się kiczu, więc mam nadzieję, że nie powstanie. W ogóle pomysł z filmem wydaje mi się niepotrzebny, gdyż Uncharted samo w sobie jest już bardzo filmowe. 🙂

 4. Marchewiasta pisze:

  Film to fajna sprawa, ale gra jest już i tak genialna. Zaraz komuś nie będą się podobali aktorzy, albo będzie brzydka animacja… A U3 wcale niedobrze się skończył! Coś więcej musi być. Jeśli zamiast kolejnej części gry zrobią film, da się przeżyć:3

Napisz nowy komentarz

Musisz być zalogowany aby napisać komentarz.

Inne posty z kategorii