Free-to-play oficjalnie w Uncharted 3

uncharted_F2P
Wczoraj informowaliśmy o tym jak na stronie Oficjalnego Blogu PlayStation na krótki moment pojawiła się informacja odnośnie przejścia Uncharted 3 na model Free to Play . Dzisiaj informacja została oficjalnie potwierdzona przez ND na ich blogu. Zobacz czym jest Uncharted 3 Free2Play.

Już jutro będziecie mogli pobrać za darmo grę Uncharted 3 Multiplayer F2P. Zapewne wielu z was kojarzy, że tak samo było z KILLZONE 3 i były tam pewne ograniczenia. Niestety nie inaczej jest tutaj – gra do 15 poziomu jest w pełni darmowa i bez żadnych ograniczeń. Po osiągnięciu 15 poziomu trzeba ją będzie odblokować. Jednak spokojnie jeżeli tego nie uczynimy to nie trzeba będzie od razu jej usuwać ponieważ tylko przestanie nam naliczać punkty doświadczenia przez co nie zdobędziemy wyższego poziomu. Możliwość dojścia bez opłat tylko do 15 poziomu niestety zablokuje nam możliwość odblokowania takich broni jak FALL-SS czy KAL-7, ale poza tym nic nie stracimy (pamiętajmy, że nic za to nie płacimy), dalej będziemy mieli dostęp do wszystkich trybów w tak samo jak w podstawowej wersji gry.
uncharted free to play
Jeżeli gra przekona was do siebie i zdecydujecie się ją odblokować to w PS Store od jutra dostępne będą różne warianty rozgrywki do kupienia osobno: Rywalizacja do 25 poziomu, Rywalizacja bez limitu poziomów, Gra na podzielonym ekranie, Kooperacja, Kooperacja Arena, Kampania oraz wersja cyfrowa Uncharted 3: Drake’a Deception Game of the Year Edition, która zawiera Kampanię dla jednego gracza, Tryb Wieloosobowy bez ograniczeń poziomów wraz ze wszystkimi DLC do Uncharted 3 takie jak mapy, skórki, nową przygodę do Kooperacji oraz tryb Przetrwania zjaw.

Wyjaśniło się też co będzie oznaczało logo ND obok poziomu gracza. Ta ikona będzie informowała graczy, że jesteśmy posiadaczami pełnej wersji gry.

I na sam koniec trailer Uncharted 3 Multiplayer F2P:

Źródło: naughtydog.com

4 komentarze

  1. […] przygotowała Uncharted 3 do przejścia na Free to Play, więcej przeczytacie w newsie – tutaj   Źródło: […]

  2. vec pisze:

    kiedyś coś takiego nazywało się po prostu : Demo Multiplayer i nikt nie robił z tego wielkiej afery, a już na pewno „wielkiej rewolucji w grze” …

Napisz nowy komentarz

Musisz być zalogowany aby napisać komentarz.

Inne posty z kategorii