Rozgrywka U3 w nowym świetle

uncharted 3 atlantyda piasków
Do premiery Uncharted 3: Oszustwo Drake’a został już tylko miesiąc. Nic więc dziwnego, że Naughty Dog chce jeszcze bardziej zachęcić do kupna swojej „perełki”. W sieci pojawiły się dwa gameplay’e, które już znamy, ale są widocznie podrasowane od poprzednich.

Pierwszy filmik to lotnisko fantastycznie prezentujące się w nocnej scenerii, filmik znamy już m.in. z targów Gamescom w Kolonii. Drugi przedstawia akcję w palącym się zamku. Nie trudno zauważyć, że projektanci od lokacji z Naughty Dog zadbali o estetyczne detale, które możecie zobaczyć na poniższych urywkach z gry. Zapraszam do obejrzenia!


UPDATE: Dodaję video z przeprawy przez pustynię w super jakości:

8 komentarzy

 1. robak30-03-1994 pisze:

  dajcie info o wersji PL

 2. nathan85 pisze:

  Widzę, że przydała się moje info na forum. 😉
  p.s. Sorki, że ostatnio się nie odzywałem. Miałem pewne sprawy na głowie.

 3. Anonim pisze:

  Nie ma sprawy ;). Pozdro.

 4. Benio pisze:

  Kurde ta pustynia wygląda zaje!

 5. gosc pisze:

  Super stronka i Super Gry gralem w Uncharted 2 Among Thieves a teraz w Uncharted 3

 6. sanalofis pisze:

  Sanal ofis, bir ofise ihtiyaç duymayan sirket sahiplerinin faydalandigi bir uygulamadir. Yeni bir girisimde bulunmak isteyen kisilerin, islerini yasal bir biçimde yürütebilmeleri için sirket kurulumlarini gerçeklestirmeleri gerekir. Ancak sirket kurulumu yapilabilmesi için resmi olarak gösterilebilecek bir adrese ihtiyaç vardir. Sanal ofisler de bu noktada sirket sahibi olmak isteyenlere hem prestijli bir adres hem de ihtiyaçlari olacak pek çok hizmeti sagliyor. https://sanalofis.com.tr/

Inne posty z kategorii