Zestaw PlayStation 4 z Kolekcją Nathana Drake’a!

Na PlayStation Blog ujawniono nowy zestaw w jakim będzie sprzedawane PS4, a w którego skład wejdzie kolekcja Nathana Drake’a.

Zestaw będzie zawierał konsolę PlayStation 4 o pojemności 500GB z jednym padem oraz grę Uncharted: Kolekcja Nathana Drake’a w której skład, jak dobrze wiecie z naszej strony, wejdą wszystkie 3 części Uncharted z PS3, czyli Uncharted: Fortuna Drake’a, Uncharted 2: Wśród Złodziei oraz Uncharted 3: Oszustwo Drake’a (wszystkie w pełnej polskiej wersji językowej).

Konsolę w zestawie z grą będzie można nabyć wraz z premierą gry (7.10.2015r w Polsce), w cenie 399.99$, czyli najprawdopodobniej 1699zł. Zestaw nie został jeszcze co prawda oficjalnie zapowiedziany w Polsce, ale jest reklamowany jako idealny wybór dla fanów serii nie posiadających jeszcze swojego egzemplarza PS4 w celu przypomnienia sobie fabuły w zupełnie nowej jakości oraz dla wszystkich którzy chcą poznać historię sprzed wydarzeń jakie nastaną w Uncharted 4: Kres Złodzieja, więc wypuszczenie go na polski rynek jest niemal pewne.

Na sam koniec zdjęcie zestawu:

PlayStation Blog

Inne posty z kategorii