Autor Wątek: Fajna gra poszukiwana  (Przeczytany 7387 razy)

Offline CINEK10

  • Hall of Fame
  • Level *5
  • *
  • Wiadomości: 1723
  • Reputacja: 43
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tylko martwi walczą uczciwie
    • Zobacz profil
Fajna gra poszukiwana
« dnia: Luty 02, 2014, 21:24:18 »
No witam nastał ten dzień, ten straszny dzień, kiedy nie potrafię sobie sam znaleźć jakiejś fajnej gierki na PS3 ;D. Wiem, że lepiej wyjść w czasie ferii na dwór, ale zima to raczej nie mój czas na zabawy na powietrzu zwłaszcza, że już nie umiem tak się bawić jak kiedyś :( :D.
Teraz może czego bym mniej więcej szukał. Najlepiej jakby gra była z widokiem z trzeciej osoby, głównie szukam jakiejś strzelanki z wciągającą fabułą, albo ciekawym multikiem lub slasher'a. Cena i wiek gry nie mają dla mnie znaczenia. Chodzi mi o coś na dwa najbliższe tygodnie.
Oczywiście chętnie wysłucham propozycji spoza moich kryteriów.
Także jak ktoś zna jakąś fajną gierkę to prosiłbym o jej namiary i czekam z niecierpliwością na wasze propozycje ;D


P.S. Jeżeli koś chce podsunąć pomysł FIF'y 14 to z góry odpada bo nie dam 170zł za prawie  pół roczną grę.

Offline Alt

  • Admin
  • Level *5
  • *
  • Wiadomości: 1622
  • Reputacja: 75
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ojciec Dyktator
    • Zobacz profil
    • Portal Uncharted
Odp: Fajna gra poszukiwana
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 02, 2014, 23:52:22 »
THE LAST OF US! Moja gra generacji, niesamowita historia i miodny multi. Polecam :) Możesz sprawdzić również Deus Exa (ale to FPS) jeśli przypasował ci klimat Remember Me. Obczaj też Spec Ops The Line.

Jeśli po prostu nie masz w co grać zainteresuj się ps plusem. Na allegro można kupić kod na 30 dni za parę złotych
« Ostatnia zmiana: Luty 03, 2014, 00:00:54 wysłana przez Alt »

Offline ww200

  • Level *4
  • *
  • Wiadomości: 1479
  • Reputacja: 72
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dominus vitae necisque
    • Zobacz profil
Odp: Fajna gra poszukiwana
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 03, 2014, 07:56:42 »
Też polecam Spec Ops The Line,fakt że multi takie sobie ale kampania jest super :) .

Offline nowy118i

  • Level 21
  • *
  • Wiadomości: 369
  • Reputacja: 22
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dorastając w tym kraju trzeźwiejemy z marzeń.
    • Zobacz profil
Odp: Fajna gra poszukiwana
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 03, 2014, 14:37:41 »
Też muszę Spec Ops the line polecić, najlepsza kampania w jakiejkolwiek strzelance jaką widziałem.
Push your matches, no more rain,
Burn this fucking world today.

Offline DUPAPA123

  • Level 21
  • *
  • Wiadomości: 779
  • Reputacja: 36
  • Płeć: Mężczyzna
  • Visca el Barça!!
    • Zobacz profil
Odp: Fajna gra poszukiwana
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 03, 2014, 16:33:43 »
THE LAST OF US! Moja gra generacji, niesamowita historia i miodny multi. Polecam :)

Również polecam The Last of Us ;)
Kampania jak najbardziej OK, do multi idzie sie przyzwyczaić (chociaż mi to przyszło z trudem ^^ ) ogólnie, ta gra powinna Cię zadowolić ;)

Offline Marchewiasta

  • Level 2
  • *
  • Wiadomości: 26
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Read between the lines - find truth.
    • Zobacz profil
    • niewolnicamysli.piszecomysle.pl
Odp: Fajna gra poszukiwana
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 03, 2014, 16:59:06 »
Poprę mądrych ludzi, którzy polecają TLoU :) Beyond: Two Souls nie ma nawet zalążków fajnej strzelanki, ale jeśli chce się pooglądać widoczki i prześlizgnąć się przez fabułę nawet-do-przełknięcia bez ryzyka nadwyrężenia palców, to dobrze zagrać. Ale- The Last of Us i tak najpierw! :D

Offline plampa97

  • Moderator
  • Level *4
  • *
  • Wiadomości: 1560
  • Reputacja: 39
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mia San Mia
    • Zobacz profil
Odp: Fajna gra poszukiwana
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 03, 2014, 17:23:47 »
[...] Najlepiej jakby gra była z widokiem z trzeciej osoby, głównie szukam jakiejś strzelanki z wciągającą fabułą[...]
Również moją propozycją jest The last of us. Sam na gre bardzo hejciłem, dopóki jej sam nie spróbowałem i obecnie jestem bardzo pochłonięty i nie żałuje :)

Offline CINEK10

  • Hall of Fame
  • Level *5
  • *
  • Wiadomości: 1723
  • Reputacja: 43
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tylko martwi walczą uczciwie
    • Zobacz profil
Odp: Fajna gra poszukiwana
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 03, 2014, 23:19:41 »
Hmm więc tak Deus EX'a oczywiście już dawno ograłem bo lubię takie klimaty to raz, a dwa gra jest genialna i grzechem było by w nią nie zagrać ;D.
TLoU to nie moje klimaty także odpada :-\, a co do Spec OPS mam mieszane odczucia. Czytałem kilka wypowiedzi, że faktycznie gra ma bardzo ciekawą fabułę, ale nieco odstrasza mnie sterowanie w tej grze. No jakoś tak mi nie podchodzi.
Dlatego nadal czekam na jakieś propozycje bo wtedy Spec OPS to będzie taka ostateczność i oczywiście dziękuję wszystkim za dotychczasowe ;)

Offline Alt

  • Admin
  • Level *5
  • *
  • Wiadomości: 1622
  • Reputacja: 75
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ojciec Dyktator
    • Zobacz profil
    • Portal Uncharted
Odp: Fajna gra poszukiwana
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 04, 2014, 02:08:49 »
Jak to ci sterowanie nie podchodzi?  ??? A grałeś?  :P Sterowanie jest typowe jak na gry z 3 osoby, przypomina Uncharted...

Offline ww200

  • Level *4
  • *
  • Wiadomości: 1479
  • Reputacja: 72
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dominus vitae necisque
    • Zobacz profil
Odp: Fajna gra poszukiwana
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 04, 2014, 07:35:34 »
Jak to ci sterowanie nie podchodzi?  ??? A grałeś?  :P Sterowanie jest typowe jak na gry z 3 osoby, przypomina Uncharted...

Dokładnie,ja nie cierpię takiego sterowania i widoku a grę przeszedłem bo wciąga jak dupa majtki :D .

Offline CINEK10

  • Hall of Fame
  • Level *5
  • *
  • Wiadomości: 1723
  • Reputacja: 43
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tylko martwi walczą uczciwie
    • Zobacz profil
Odp: Fajna gra poszukiwana
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 05, 2014, 11:22:21 »
Jak to ci sterowanie nie podchodzi?  ??? A grałeś?  :P Sterowanie jest typowe jak na gry z 3 osoby, przypomina Uncharted...
Grałem w demko. Nie zrozumcie mnie źle nie jest to jakaś katorga, ale według mnie mogło by być znacznie lepiej, dlatego jeżeli nie będzie żadnej ciekawej propozycji to pewnie się na nią skuszę, zwłaszcza, że kosztuje koło 50zł. Tylko może znajdzie się coś znacznie ciekawszego.

Edit:
Dobra znalazłem, a nawet już zakupiłem coś ciekawego dla siebie :D. Dzięki za chęci i propozycje ;). Temacik można zamknąć, chyba , że ktoś chce się podłączyć.
« Ostatnia zmiana: Luty 12, 2014, 20:35:46 wysłana przez CINEK10 »