Autor Wątek: Reprezentacja Uncharted.pl  (Przeczytany 115595 razy)

Offline poikao

  • Level 14
  • *
  • Wiadomości: 142
  • Reputacja: 5
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sic Parvis Magna
    • Zobacz profil
Odp: Reprezentacja Uncharted.pl
« Odpowiedź #495 dnia: Listopad 29, 2015, 10:43:15 »
Straszna była z Ciebie męczybuła na PSN to się złamałem :)
When I'm sad, I stop being sad and be awesome instead. True Story - Barney Stinson (How I Met Your Mother)


Offline plampa97

  • Moderator
  • Level *4
  • *
  • Wiadomości: 1560
  • Reputacja: 39
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mia San Mia
    • Zobacz profil
Odp: Reprezentacja Uncharted.pl
« Odpowiedź #496 dnia: Listopad 29, 2015, 11:10:38 »
Straszna była z Ciebie męczybuła na PSN to się złamałem :)

Hehe. Witamy na pokładzie! :)

Offline plampa97

  • Moderator
  • Level *4
  • *
  • Wiadomości: 1560
  • Reputacja: 39
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mia San Mia
    • Zobacz profil
Odp: Reprezentacja Uncharted.pl
« Odpowiedź #497 dnia: Grudzień 03, 2015, 19:01:45 »
Nadszedł ten dzień kiedy rUpl wraca! Na wspolne granie umawiajmy się tutaj lub ewentualnie poprzez PSN. Niech każdy napisze kiedy będzie miał czas grać w ten weekend.
Jeśli chodzi o mnie to:
Piątek: 15-18
Sobota: jeszcze się nie określam jesli chodzi o ten dzien, ale raczej tylko w południe
Niedziela: w miare możliwości i chęci cały dzien :)

Offline DUPAPA123

  • Level 21
  • *
  • Wiadomości: 779
  • Reputacja: 36
  • Płeć: Mężczyzna
  • Visca el Barça!!
    • Zobacz profil
Odp: Reprezentacja Uncharted.pl
« Odpowiedź #498 dnia: Grudzień 03, 2015, 19:08:28 »
U mnie w weekendy teraz bywa bardzo różnie, na pewno nie dam rady zagrać w piątek wieczorem, ale w weekend postaram się dostosować :)

Offline Ted

  • Admin
  • Level *5
  • *
  • Wiadomości: 1643
  • Reputacja: 42
  • Płeć: Mężczyzna
  • Redaktor Portalu UNCHARTED.pl
    • Zobacz profil
    • Portal Uncharted.pl
Odp: Reprezentacja Uncharted.pl
« Odpowiedź #499 dnia: Grudzień 03, 2015, 20:31:06 »
Kurcze, pamiętam te czasy kiedy chłopaki wygrali ligę.
Te emocje w tym ostatnim meczu wtedy, nie pamiętam już z kim wygraliście, ale to było jakoś ze 3 lata temu też chyba w listopadzie/grudniu. :)

Offline poikao

  • Level 14
  • *
  • Wiadomości: 142
  • Reputacja: 5
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sic Parvis Magna
    • Zobacz profil
Odp: Reprezentacja Uncharted.pl
« Odpowiedź #500 dnia: Grudzień 04, 2015, 12:36:22 »
No ja już zgłosiłem piątek od 21. Niestety nie dam rady przez resztę weekendu bo nie ma mnie w domu ;( ogólnie w tygodniu w godzinach mocno wieczornych, tzn. po 21 mogę być dostępny.

Ted to było trzy lata temu przeciwko SWAT. Mogę się mądrzyć, bo dyskutowałem o tym swego czasu z Plampą :)

www.youtube.com/watch?v=6XLsA8hPocA

Znalazłem też u Jaśka montaż o rUpl :)

https://www.youtube.com/watch?v=xH3Da5QW3fU
« Ostatnia zmiana: Grudzień 04, 2015, 14:30:59 wysłana przez poikao »
When I'm sad, I stop being sad and be awesome instead. True Story - Barney Stinson (How I Met Your Mother)


Offline ziomLKW

  • Level 19
  • *
  • Wiadomości: 196
  • Reputacja: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • YouTube'r :)
    • Zobacz profil
Odp: Reprezentacja Uncharted.pl
« Odpowiedź #501 dnia: Grudzień 05, 2015, 22:46:32 »
Niedziela: w miare możliwości i chęci cały dzien :)

Będę na pewno , tak więc możemy zagrać jeśli chcesz  ;D.

Offline plampa97

  • Moderator
  • Level *4
  • *
  • Wiadomości: 1560
  • Reputacja: 39
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mia San Mia
    • Zobacz profil
Odp: Reprezentacja Uncharted.pl
« Odpowiedź #502 dnia: Kwiecień 27, 2016, 14:24:57 »
Nie wiem czy wiecie, ale pozostały niecałe 2 tygodnie do wielkiej premiery ;)
Wypadło by drużynę złożyć już na samym początku. Ekipa do grania zawsze się przyda :) Jakąś tam rozgrzewkę mieliśmy w grudniu, było dobrze, więc teraz musi być jeszcze lepiej.
Niestety widzę jak wygląda ostatnio aktywność na forum, mam nadzieję, że po premierze to się zmieni. Zatem nie wymagam od Was udzielania się w tym wątku. Każdy potencjalny członek rUpl w najbliższych dniach, jeszcze przed premierą, dostanie ode mnie informacje odnośnie drużyny i zapytanie o dalsze chęci reprezentowania :) Obserwujcie swoje skrzynki na PSN lub FB :P Oczywiście nie zabraniam udzielania się tutaj. Przede wszystkim prosze o głos nowych zawodników. Jeśli ktoś chce być członkiem reprezentacji, jedyny wymóg to posiadanie PS4 z U4 oraz napisanie tutaj swojej nazwy PSN ;)

Offline plampa97

  • Moderator
  • Level *4
  • *
  • Wiadomości: 1560
  • Reputacja: 39
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mia San Mia
    • Zobacz profil
Odp: Reprezentacja Uncharted.pl
« Odpowiedź #503 dnia: Wrzesień 06, 2016, 16:26:46 »
Data 5.09.2016 jest tak samo ważna do zapamiętania jak 8.01.2012 (założenie rUpl) oraz 26.11.2012 (wygranie przez rUpl ligi).
Tym razem dzień jest szczególny ponieważ dla rUpl nastaje nowa epoka. Od ostatniego meczu rozegranego 3 lata temu wiedziałem, że ten moment nadejdzie, bywały wątpliwości ale udało się. Reprezentacja powstaje z martwych i mam nadzieje, że da ona też iskre by ożyło forum. Nowa epoka dla drużyny to nie tylko zmiana cyferki przy tytule gry, to także zmiany personalne w drużynie. Zacznę od najważniejszej, miło mi poinformować, że stanowisko kapitana przejmie Dupapa, pomagać mu będzie w prowadzeniu drużyny Cinek, który ma już doświadczenie na tym stanowisku po jednym z sezonów. Ja natomiast narazie odchodze na pozycje rezerwowego, na której prawdopodobnie zostane. Od ostatniego meczu rUpl, czyli przez 3 lata prawie wcale nie dotykałem rozgrywek multiplayer, zazwyczaj poważniejszy powrót do czego kolwiek mnie zniechęcał i kończył się po kilku dniach, w tym sezonie na pewno robię sobie przerwe od rozgrywek, nie jestem na nie gotowy, do mojej decyzji przyczynił się również wyjazd na studia - nie mam możliwości zabrania ze sobą konsoli. Zmiana kapitana to nie jedyna zmiana, która zapoczątkowała nową epokę w rUpl. Pozyskaliśmy 3 nowe nabytki z drużyny Vat, z którą rywalizowaliśmy w ostatnim sezonie ligi i jeśli mnie pamięć nie myli przegraliśmy 2:1. Witam milimetr77 (pierwsza dziewczyna w rUpl), PatrickPL-98 (dawniej jako Maggots) oraz kubaPL123. Do tego w rUpl będziemy mieć dwóch nowych kolegów z Łodzi: Kozak1999 (reprezentował RzK w lidze Unchartedomaniaka) oraz II-Wojtas_PL-II. Pozostała trójka graczy to stali wyjadacze Kamil2050, arkus16 i korpus10 (Mam_downa), tych dwóch ostatnich dobrze pamięta nasz triumf w lidze :)
Podsumowując, rUpl jeszcze nigdy nie miał tak szerokiej kadry, gdy zdobywaliśmy mistrzostwo wymienialiśmy się głównie szóstką graczy, teraz jest nas 10. Mam nadzieje, że Dupapa z Cinkiem dobrze będą zarządzać drużyną. Z jednej strony im zazdroszcze takiej kadry, ale z drugiej współczuje dylematu podczas ustalania składu na mecz :D To by było na tyle, prawdopodobnie to ostatnia moja większa nowina w tym wątku, mam nadzieje, że ktoś ją przeczyta :)
Aktualny skład:
  • DUPAPA123 (kapitan)
  • CINEK10 (Vice-kapitan)
  • KacManDu (arkus16)
  • Kamil2050
  • korpus10 (Mam_downa)
  • Kozak1999
  • kubaPL123
  • II-Wojtas_PL-II
  • milimetr77
  • PatrickPL-98 (MaggotsPL)
  • plampa97 (rezerwowy)
  • Alt91_ (Nitro_PL) (rezerwowy)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 10, 2016, 13:10:30 wysłana przez Alt »

Offline Sebek17

  • Level *2
  • *
  • Wiadomości: 1027
  • Reputacja: 40
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Moje gameplaye, unboxingi,poradniki na youtube
Odp: Reprezentacja Uncharted.pl
« Odpowiedź #504 dnia: Wrzesień 06, 2016, 16:39:28 »
Będę trzymać kciuki :D
Ps. Zmień kolor czcionki przy Tobie i Alcie, bo ledwo co widać jak dla mnie xD

Offline CINEK10

  • Hall of Fame
  • Level *5
  • *
  • Wiadomości: 1723
  • Reputacja: 43
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tylko martwi walczą uczciwie
    • Zobacz profil
Odp: Reprezentacja Uncharted.pl
« Odpowiedź #505 dnia: Wrzesień 06, 2016, 18:40:13 »
No to skoro wraca rUpl, to wracają także rUplowskie spiny, a co za tym idzie, może forum troszkę odżyje XD

Offline Tabasko721

  • Level 0
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Reprezentacja Uncharted.pl
« Odpowiedź #506 dnia: Listopad 30, 2016, 14:25:32 »
Witam szukam jakiejś spoko ekipy na multi niedawno znalazłem tą stronkę mój PSN: Tabasko721

Pozdrawiam

Offline DUPAPA123

  • Level 21
  • *
  • Wiadomości: 779
  • Reputacja: 36
  • Płeć: Mężczyzna
  • Visca el Barça!!
    • Zobacz profil
Odp: Reprezentacja Uncharted.pl
« Odpowiedź #507 dnia: Listopad 30, 2016, 23:15:46 »
Witam szukam jakiejś spoko ekipy na multi niedawno znalazłem tą stronkę mój PSN: Tabasko721

Pozdrawiam

Zapraszam Cię do obejrzenia zwiastunu POLSKIEJ LIGI TRENERÓW w Uncharted 4.
https://www.youtube.com/watch?v=_EPjDPfIgsk
Zapisy będą trwały do 9 grudnia. Jest to niepowtarzalna okazja, żebyś spróbował swoich sił w lidze. Bardzo fajna atmosfera, gra na wysokim poziomie i wiele innych czynników, które zachęcają do brania udziału.
Lista kapitanów, do których na chwilę obecną możesz dołączać (wszystkie nicki takie jak na PSN) :
- widerek
- blumy1
- kuba1127
- zalewaja
- fe12de12re12r
- kozibobek
- damian105

Zapraszamy! :)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 02, 2016, 12:26:07 wysłana przez DUPAPA123 »