Autor Wątek: Liga The Last of Us  (Przeczytany 9524 razy)

Offline CINEK10

  • Hall of Fame
  • Level *5
  • *
  • Wiadomości: 1723
  • Reputacja: 43
  • Tylko martwi walczą uczciwie
    • Zobacz profil
Liga The Last of Us
« dnia: Luty 13, 2015, 11:09:11 »
Przeglądając dzisiejszą "prasę internetową" natknąłem się na wzmiankę o takiej lidze oraz na ten oto link: http://www.liga-tlou.pl/
Umieszczam to tutaj bo może ktoś będzie chętny, a może nawet narodzi się jakaś ekipa, która reprezentowała by nasz portal niczym rUpl. Z tego co wyczytałem liga jest tylko na PS4 i może być ciężko się zebrać, ale to już pozostawiam innym do oceny.

Offline Herkus Monte

  • Level 8
  • *
  • Wiadomości: 82
  • Reputacja: 2
    • Zobacz profil
Odp: Liga The Last of Us
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 25, 2015, 00:31:47 »
zapisy tylko do niedzieli wiec jesli ktos chetny to pisać. jak by co to moge grac . level 120   ratio 1,87
nath

Offline Alt

  • Admin
  • Level *5
  • *
  • Wiadomości: 1622
  • Reputacja: 75
  • Ojciec Dyktator
    • Zobacz profil
    • Portal Uncharted
Odp: Liga The Last of Us
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 25, 2015, 02:07:38 »
Bez sensu, że ta liga nie ma własnego systemu do rozgrywek.. Sami przecież wiemy z autopsji, że uzupełnianie w ten sposób statystyk jest wkurzające i męczące. Dodatkowo jak oni chcą motywować graczy do gry? Powinny być automatyczne przypomnienia na maila. Społeczność stać tylko na postawienie stronki na Wordpress?  :o  To mnie jeszcze bardziej motywuje, aby skończyć szybciej mój projekt

Offline Herkus Monte

  • Level 8
  • *
  • Wiadomości: 82
  • Reputacja: 2
    • Zobacz profil
Odp: Liga The Last of Us
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 25, 2015, 03:14:10 »
to juz problem admina jak to wszystko policzy. i tak ta stronka lepiej wyglada niz te pseudoligi w u3 na fejsie.  przydało by sie naprawde cos konkretnie zrobione dla Tlou ale narazie gra juz sporo czasu jest a nic sie z graniem ligowym nie robi.

jesli ktos chetny bedzie na te lige dajcie znać
nath

Offline Pelcu

  • Level 0
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
  • TLoU Fan
    • Zobacz profil
    • Polskie Centrum The Last Of Us Multiplayer
Odp: Liga The Last of Us
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 25, 2015, 18:15:19 »
To mnie jeszcze bardziej motywuje, aby skończyć szybciej mój projekt

Działaj Alt, działaj ;).

Offline Herkus Monte

  • Level 8
  • *
  • Wiadomości: 82
  • Reputacja: 2
    • Zobacz profil
Odp: Liga The Last of Us
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 29, 2015, 03:38:40 »
Bez sensu, że ta liga nie ma własnego systemu do rozgrywek.. Sami przecież wiemy z autopsji, że uzupełnianie w ten sposób statystyk jest wkurzające i męczące. Dodatkowo jak oni chcą motywować graczy do gry? Powinny być automatyczne przypomnienia na maila. Społeczność stać tylko na postawienie stronki na Wordpress?  :o  To mnie jeszcze bardziej motywuje, aby skończyć szybciej mój projekt

i jakoś udała sie ta liga. kilka osób pomogło troche usprawnic i jest ok. ja nie moge nic zarzucić organizatorom
nath

Offline lansalot

  • Level 0
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Liga The Last of Us
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 15, 2015, 18:00:38 »
Dziękujemy za miłe słowa :)