Autor Wątek: Dziedzictwo ?  (Przeczytany 29101 razy)

Offline natanek666

  • Level 21
  • *
  • Wiadomości: 680
  • Reputacja: 6
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jest jeden noob . O bardzo " suchym " nazwisku :D
    • Zobacz profil
Dziedzictwo ?
« dnia: Styczeń 29, 2012, 21:14:34 »
Hej ! Mam pytanie co to w ogóle jest to dziedzictwo ?

edit by Don
Cytat MICHAŁ'a

Cytuj
Powtórzę dla tych którzy jeszcze nie wiedzą czy jest legacy/dziedzictwo. Gdy osiągnie się maksymalny poziom (czyli 75) możemy użyć opcji legacy. Z powrotem wracamy do levelu 1. Gdy znowu osiągniemy level 75 znowu możemy użyć opcji legacy. Dostępne są 3 poziomy legacy. Gdy wejdziemy na 1 poziom legacy dostajemy 4 booster'y ujemne, gdy ich użyjemy dostajemy pewne utrudnienia (np. mniej życia, wolniejsze poruszanie się podczas celowania itp.) w zamian za więcej pieniędzy za każde zabicie przeciwnika. Na 2 poziome legacy dostajemy 4 kolejne takie booster'y. Na 3 legacy dostajemy maski klaunów dla złoczyńcy oraz skin Pączusiowego Talbota. Za każdym razem gdy przechodzimy na wyższy poziom legacy tracimy wszystkie nasze ciężko zarobione pieniądze, bronie wykupione oraz ulepszenia do broni, wszystkie wykupione kickback'i oraz booster'y jak również level'e danego dopalacza. Nie tracimy za to skarbów, skinów, prowokacji. Mam nadzieję, że teraz legacy będzie dla wszystkich nowych graczy jasną sprawą
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 09, 2012, 10:25:18 wysłana przez DonCerber »

Offline CINEK10

  • Hall of Fame
  • Level *5
  • *
  • Wiadomości: 1723
  • Reputacja: 43
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tylko martwi walczą uczciwie
    • Zobacz profil
Odp: Dziedzictwo ?
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 29, 2012, 21:17:31 »
Jak osiągniesz 75 poziom to możesz użyć dziedzictwa i zresetować profil. Co oznacza że tracisz kase bronie i ulepszenia do nich oraz skórki które nie wykupiłeś. Czyli zostają ci tylko skarby które znalazłeś i skórki które kupiłeś.

Offline robak

  • Level 21
  • *
  • Wiadomości: 654
  • Reputacja: 16
  • Płeć: Mężczyzna
  • Eddy Raja!
    • Zobacz profil
Odp: Dziedzictwo ?
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 30, 2012, 00:02:32 »
I jeszcze Ci zostaną emblematy.  Dziedzictw (inaczej prestiżów) jest 3.
Te dziedzictwa są po to żeby słabsi gracze mieli szanse z tymi silniejszymi.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 30, 2012, 00:05:16 wysłana przez robak »

Offline natanek666

  • Level 21
  • *
  • Wiadomości: 680
  • Reputacja: 6
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jest jeden noob . O bardzo " suchym " nazwisku :D
    • Zobacz profil
Odp: Dziedzictwo ?
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 30, 2012, 17:48:18 »
To bez sensu ! Po co tracić wszystko co się zyskało ?

Offline robak

  • Level 21
  • *
  • Wiadomości: 654
  • Reputacja: 16
  • Płeć: Mężczyzna
  • Eddy Raja!
    • Zobacz profil
Odp: Dziedzictwo ?
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 30, 2012, 17:49:59 »
Żeby zdobywać większe levele czyli być lepszym od innych.
Tu masz wymienione wszystkie levele i dziedzictwa jakie są i jakie będą.
http://www.youtube.com/watch?v=8TJfOiEAP7Q&feature=related
« Ostatnia zmiana: Styczeń 30, 2012, 18:21:11 wysłana przez robak »

Offline ww200

  • Level *4
  • *
  • Wiadomości: 1479
  • Reputacja: 72
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dominus vitae necisque
    • Zobacz profil
Odp: Dziedzictwo ?
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 31, 2012, 17:43:16 »
Żeby zdobywać większe levele czyli być lepszym od innych.

Akurat z tym się nie zgodzę,większy level wcale nie oznacza bycie lepszym tylko tym że dużo zarobiłeś.Możesz mieć więcej zgonów niż zabić i mieć ostatnią 75-tke.Ile jest takich osób które nabiło sobie ostatnie dziedzictwo na Arenie,potem wchodzą na Starcie i dostają po dupie.W U3 system nabijania leveli jest beznadziejny,niezależnie od tego które masz dziedzictwo to rangi wpadają w tym samym tempie.Dobrym przykładem zdobywania rang jest Killzone 3,czym większa ranga tym więcej musisz zdobywać punktów.Punkty się sumują ze wszystkich rang,na zdobycie pierwszej potrzeba 750XP ale żeby mieć ostatnią musisz uzbierać 5000000XP.Jak by było tak łatwo jak w U3,to już by grały same generały w K3 ;D

Offline plampa97

  • Moderator
  • Level *4
  • *
  • Wiadomości: 1560
  • Reputacja: 39
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mia San Mia
    • Zobacz profil
Odp: Dziedzictwo ?
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 31, 2012, 19:46:02 »
w Uncharted 2 się fajnie wbijało range :D Na pierwszy było potrzeba $2,000, na 40 $1,715,500 (+$150,000 z levelu 39), a żeby przejść z 52 na 53 trzeba było wiecej wbić kasy niż z 1 na 40 ;) Na 80 level trzeba było wbić $363,000,000 ($15,000,000 z 79 levela) ;)

Offline robak

  • Level 21
  • *
  • Wiadomości: 654
  • Reputacja: 16
  • Płeć: Mężczyzna
  • Eddy Raja!
    • Zobacz profil
Odp: Dziedzictwo ?
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 01, 2012, 04:57:50 »
Co do plamy się zgodzę. Ale co do ww200 to: większość graczy czuje się lepsza od graczy co mają niszy level, wyzywają ich od frajerów albo nazywają ich "pokemonami".

Offline AllMustDie

  • Level 21
  • *
  • Wiadomości: 292
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bartosz.
    • Zobacz profil
Odp: Dziedzictwo ?
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 01, 2012, 09:19:18 »
Niestety sam na własnym przykładzie widzę jak to jest. Na koopie wpiłem pierwsze dziedzictwo, po czym wpijając na starcie, ubijali mnie kilka razy pod rząd osoby z o wiele niższą rangą i tak jest do tej pory więc zgadzam się w 100% z wami

Offline ww200

  • Level *4
  • *
  • Wiadomości: 1479
  • Reputacja: 72
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dominus vitae necisque
    • Zobacz profil
Odp: Dziedzictwo ?
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 01, 2012, 11:43:08 »
Co do plamy się zgodzę. Ale co do ww200 to: większość graczy czuje się lepsza od graczy co mają niszy level, wyzywają ich od frajerów albo nazywają ich "pokemonami".

Ok,ale tak jak sam napisałeś że oni się czują lepszymi.Prawda jest taka,czuć się a być to duża różnica.

Offline DonCerber

  • Hall of Fame
  • Level Platinium
  • *
  • Wiadomości: 2525
  • Reputacja: 39
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Dziedzictwo ?
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 01, 2012, 12:02:58 »
dziedzictwo jest dla kolekcjonerow ;) szkoda ze ja pewnie nigdy sie nie dorobie ;/ ;)

Offline michał

  • Level 10
  • *
  • Wiadomości: 106
  • Reputacja: 5
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Dziedzictwo ?
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 07, 2012, 17:07:46 »
Większość graczy czuje się lepsza od graczy co mają niszy level, wyzywają ich od frajerów albo nazywają ich "pokemonami".

Nie żebym się czepiał. Gracze z wyższymi levelami czują się lepsi i nazywają innych "pokemonami"? Pozwolę sobie zacytować, użytkownik (YouTube) lampaU3 napisał pod jednym z filmików robaka:

"Wstaw ciąg 19? z Placu ;)"

Na co robak odpowiedział:

"Tam graliśmy? z pokemonami i walka była nudna i powolna :)"

Przyganiał innym a sam tak się wyraża, co jest moim zdaniem dziecinadą i tyle. :P I składnia zdanie jest chyba trochę niepoprawna: "gracze co mają wyższy level" raczej gracze KTÓRZY.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 07, 2012, 17:11:27 wysłana przez michał »

“If you're gonna act like a bitch, then you're gonna die like a bitch"

Offline robak

  • Level 21
  • *
  • Wiadomości: 654
  • Reputacja: 16
  • Płeć: Mężczyzna
  • Eddy Raja!
    • Zobacz profil
Odp: Dziedzictwo ?
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 07, 2012, 17:14:13 »
Większość graczy czuje się lepsza od graczy co mają niszy level, wyzywają ich od frajerów albo nazywają ich "pokemonami".

Nie żebym się czepiał. Gracze z wyższymi levelami czują się lepsi i nazywają innych "pokemonami"? Pozwolę sobie zacytować użytkownik [portalu YouTube] napisał pod jednym z filmików robaka:

"Wstaw ciąg 19? z Placu ;)"

Na co robak odpowiedział:

"Tam graliśmy? z pokemonami i walka była nudna i powolna :)"

Przyganiał innym a sam tak się wyraża, co jest moim zdaniem dziecinadą i tyle. :P I składnia zdanie jest chyba trochę niepoprawna: "gracze co mają wyższy level" raczej gracze KTÓRZY.
A czy ja napisałem że nie czuje się lepszym od tych pokemonów? A może się czuje lepszy od pokemonów? :P No właśnie odpowiedz sobie na to pytanie i dopiero zrozum mojego posta jak i odpowiedz na pytanie użytkownika youtube.  ;)
Jeszcze jedno nie mów lub nie pisz komuś jak jest gramatycznie pisać posty po polsku bo nie o tu chodzi tylko o sens zdania i o to co ktoś chciał przekazać i nie zrozum mnie źle bo nie chciałem Ci odgryź za wytykanie tych błędy co uważasz że je popełniłem.  ;)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 07, 2012, 17:22:00 wysłana przez robak »

Offline michał

  • Level 10
  • *
  • Wiadomości: 106
  • Reputacja: 5
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Dziedzictwo ?
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 07, 2012, 17:45:59 »
Dobrze, ja rozumieć twoja wypowiedź. Już wolę być pokemonem niż podniecać się tym czy mam więcej zabójstw niż śmierci w Uncharted 3, na którym levelu/legacy jestem ::) Jestem fanem Uncharted, ale w życiu jest wiele ciekawszych rzeczy niż popisywanie się swoimi wynikami. Pokemonami są ci którzy wyzywają kogoś z powodu "głupiego wyniku w głupiej grze". :P

“If you're gonna act like a bitch, then you're gonna die like a bitch"

Offline robak

  • Level 21
  • *
  • Wiadomości: 654
  • Reputacja: 16
  • Płeć: Mężczyzna
  • Eddy Raja!
    • Zobacz profil
Odp: Dziedzictwo ?
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 07, 2012, 17:49:46 »
Dobrze, ja rozumieć twoja wypowiedź. Już wolę być pokemonem niż podniecać się tym czy mam więcej zabójstw niż śmierci w Uncharted 3, na którym levelu/legacy jestem ::) Jestem fanem Uncharted, ale w życiu jest wiele ciekawszych rzeczy niż popisywanie się swoimi wynikami. Pokemonami są ci którzy wyzywają kogoś z powodu "głupiego wyniku w głupiej grze". :P
To sam widzisz jak to wygląda i jak jest i się ciesze z tego powodu że zrozumiałeś.  :D