Uncharted 4 z trailerem i podtytułem!

W końcu jest! Wczoraj podczas E3 w Los Angeles studio Naughty Dog zaprezentowało zwiastun Uncharted: A Thief’s End na konsolę PlayStation 4. Oprócz tego poznaliśmy zarys fabuły. Zapraszam do rozwinięcia.

Najlepsze trzyma się na koniec. Tej zasady najwyraźniej trzyma się Sony, które kazało nam czekać na ekipę ND i jej dzieło do samego końca swojej konferencji. Co nam pokazały „niegrzeczne pieski” na konferencji?
Trailer z polskimi napisami:

Zarys fabuły:

Kilka lat po ostatnich przygodach były poszukiwacz skarbów Nathan Drake zostaje zmuszony do powrotu do świata złodziei.

Ponieważ stawka jest tym razem bardzo osobista, Nathan wyrusza w podróż po świecie, śledząc historyczny spisek związany ze słynnym skarbem piratów. Jego największa przygoda pchnie go do granic wytrzymałości fizycznej, przetestuje jego determinację i sprawdzi, co jest w stanie poświęcić, by ocalić tych, których kocha.

Podtytuł produkcji to A Thief’s End czyli w wolnym tłumaczeniu może to znaczyć „Koniec złodzieja”. Czyżby szykowało się zakończenie epickich przygód Nathana Drake’a? Przekonamy się w 2015 roku, bo wtedy Sony planuje wydać Uncharted 4. Nie jest jeszcze znana dokładna data premiery, zapewne zostanie nam upubliczniona w najbliższych miesiącach.

Sony i Naughty Dog podkreślają, że trailer działa na silniku gry i nie jest to żaden render. Ponadto gra będzie śmigała w rozdzielczości 1920×1080 w Full HD oraz w 60 klatkach na sekundę. Jest na co czekać! Odwiedzajcie naszą stronę, na bieżąco będziemy publikować newsy dot. postępu prac nad U4.

Jesteśmy ciekawi waszych opinii o nowej produkcji Naughty Dog, a więc zostawiajcie je w komentarzach.

Źródło:www.naughtydog.com

Inne posty z kategorii